Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon szeretném több ujjal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretném több ujjal ujjazni / öklözni a páromat, viszont ő fél hogy nem fogja utána élvezni velem a szexet. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Volt már közvetlenül előttem nagyobb péniszű pasival (hármasoztunk) és mondta hogy utána nem nagyon érezte az én péniszemet és fél hogy most is ez lenne. Mennyi idő után tudna újra érezni? Bár imádja a nagy méretet a puncijában, szerintetek mégis fél, ha egyszer elkezdjük nincs visszaút? Hagyjuk az egészet vagy megérné próbálkozni?

2022. dec. 9. 16:00
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Próbálkozzatok.
2022. dec. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%
Csináljátok popsiba az ujjazást, öklözést. :D
2022. dec. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Mennyi idő után tudná ismét érezni... mondjuk úgy 3.5 perc? A hüvely egy rugalmas izomgyűrű, a gyerek feje vastagabb a világ legnagyobb brokeszánál is mégis élvezik utána a nők a szexet. Nem fog "véglegesre" kitágulni az öklözéstől relax.
2022. dec. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Ez egy provokáló, kitalált kamu kérdés. A kerdező erre veri.
2022. dec. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Próbálkozzatok. Öklözés után ha van egy kis szopás simán visszaszűkül a puncim de az én barátom szereti közvetlen öklözés után is betenni és úgy is érzem. Sőt.
2022. dec. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Minek kell annyira kitagitani?Úgy meg te sem érzel semmit,amikor bedugod neki!Nem fogsz tudni bele spriccelni,mert a peniszed nem ka p elegendő nemi ingert!
2022. dec. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak lányok akiknek ez nagyon bejön ha szex előtt alaposan meg van öklözve a puncija. Nekem is. És a barátom még sosem mondta hogy utánna ne érné elég inger. Amíg csinálja addig is folyamatosan áll neki és mikor elkezd dugni akkor meg alig bíz magával. Sokszor úgy kell visszatartsa magát hogy ne azonnal élvezzen el. Úgyhogy ettől nem kell tartani hogy majd nem ér inger.... Ha tetszik mindkettőtöknek akkor csináljátok.
2022. dec. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes válaszokat! :)
2022. dec. 15. 10:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem életemben először szilveszterkor öklözött meg a párom és nagyon jó érzés volt és éreztem utána őt is.
2023. jan. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!