Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak kompenzációként,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak kompenzációként, ha nem nyelem le? Akár orálban, akár szexben, akár előjátékban, vagy utána.

Figyelt kérdés

Amúgy lenyelném, csak a barátom nagyon sokat cigizik és nagyon rossz íze van.

Illetve nem ő várja el, hogy kompenzáljak valamivel, hanem én szeretnék.



2021. szept. 29. 17:26
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
12%

Hagyd berúgni

Főzz neki töltött káposztát

Hagyd meccset nézni

2021. szept. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Inkább szexuális dolgokra gondoltam, de néha szoktunk inni, mindketten utáljuk a káposztát, és kettőnk közül pont én szeretem a focit. :D
2021. szept. 29. 17:32
 3/37 anonim ***** válasza:
55%

Ezt nem tudod kompenzálni, sokkal rosszabb ha utána zsepibe köpködsz.

N

2021. szept. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
78%

semmivel sem kell kompenzálni egy rendes kapcsolatban haha

arra mondasz nemet amire csak akarsz

2021. szept. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ha ez neki nagyom fontos, akkor ezt sehogy se tudod. Pl nekem nőként ilyen a nyalás, semmivel sem lehet pótolni, nem lennék olyan pasival, aki ezt nem teszi meg nekem. Ha pedig nem olyan fontos neki, akkor ne stresszelj ezen. Egyszer egy rövid ideig próbálkoztam dohányossal. Engem szörnyen zavart, állandóan éreztem rajta, és a spermája is rossz ízű volt, szóval meg tudlak érteni. Mi nem voltunk sokáig együtt (nem csak ez volt a probléma, de erősen benne volt).
2021. szept. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
46%

Csorgasd át a szájába

Nekem az egyik barátnőm csinálta ezt és nagyon élveztem (ugyanakkor nagyon perverz dolog)

2021. szept. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
60%
Pasikent mondom, úgy hogy ha egy kedves lány megengedné szájba/arcra már repülnék is, hogy nem kell lenyelni ha nem akarod és végképp nem kell kompenzálni semmit. Régen rossz ha így érzel. Nekem is akkor lett nagyon finom mikor abba hagytam a cigit...
2021. szept. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 mantis religiosa ***** válasza:
0%
Ja, " hógolyózattok" utána egyet!
2021. szept. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
#5: Elmondása alapján nem fontos neki, meg azt mondja, hogy amúgyse várná el, és ő is azt mondta, hogy nem kell sehogyan se kompenzálnom. Én inkább magam miatt szeretnék, hogy ne legyen bűntudatom emiatt, illetve ha már ezzel nem tudok neki plusz örömöt okozni, akkor valahogy máshogy okozzak.
2021. szept. 29. 18:29
 10/37 anonim ***** válasza:
58%
Anál?
2021. szept. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!