Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak kompenzációként,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak kompenzációként, ha nem nyelem le? Akár orálban, akár szexben, akár előjátékban, vagy utána.

Figyelt kérdés

Amúgy lenyelném, csak a barátom nagyon sokat cigizik és nagyon rossz íze van.

Illetve nem ő várja el, hogy kompenzáljak valamivel, hanem én szeretnék.



2021. szept. 29. 17:26
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék mást, őt szeretem.
2021. szept. 30. 12:29
 32/37 anonim ***** válasza:
50%
Akkor keress mellé valaki mást akinek jó ízű és nyelheted neki. Mert szerintem ez másról nem szól nagyon, hogy te nyelnéd a spermát, de annyira undorító az övé, hogy nem vagy rá képes, és hiányod van. Vannak ilyen lányok, ismerek személyesen is ilyet. Volt is vele dolgom.
2021. szept. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
Ezt meg pláne nem... Nem nekem hiányzik, én lenyelés nélkül megvagyok, ha az orál semelyik része nem lenne, na az hiányozna, de szerencsére azt nagyon szereti ő is meg én is (csinálni). Nekem csak bűntudatom van, amiért nem tudom/így nem szeretném lenyelni, és ehelyett szeretnék NEKI (és nem valaki másnak) valahogyan máshogy örömöt okozni.
2021. szept. 30. 12:39
 34/37 anonim ***** válasza:
62%
A szexben nem kell kompenzálni, csak azt csináld, amit szeretsz, semmi olyat ne, amit kényszernek érzel.
2021. szept. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
61%
Pedig szerintem tudatalatt te nagyon vágysz erre. Mennyi ideje vagytok együtt?
2021. szept. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%

Ami az ízét illeti, nekem is mások a tapasztalataim: nem a cigitől van rossz íze! A kedvesem sok zöldséget eszik meg húst meg tésztát, cigizik, sörözik, és mégis vadgesztenye-íze van, és az illata is csábos!:)

Próbáld meg neki a prosztatamasszázst, attól eldobják az agyukat a pasik!

2021. szept. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%
A szádból engedd a melledre és kend rajta szét. Hátha tetszene neki. Nekem tetszene.
2021. okt. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!