Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak kompenzációként,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak kompenzációként, ha nem nyelem le? Akár orálban, akár szexben, akár előjátékban, vagy utána.

Figyelt kérdés

Amúgy lenyelném, csak a barátom nagyon sokat cigizik és nagyon rossz íze van.

Illetve nem ő várja el, hogy kompenzáljak valamivel, hanem én szeretnék.



2021. szept. 29. 17:26
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
84%
Mi a fenéért kéne ezért rosszul érezned magad? De komolyan kérdezem. Nem kell semmivel kompenzálnod, már régen rossz, ha így gondolod.
2021. szept. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
72%
Dohányzom, érdekes mód édes íze van! Nem a cigi hanem a bevitt étel okozza az íz világot! Amit eszel az vagy! Olyan ízes van!
2021. szept. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
43%
Néha megengeded, hogy más nő lenyelje neki.
2021. szept. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 b1812567 válasza:
86%

Egyrészt, a lenyelés a pasiknak inkább csak érzelmi plusz. Többet számít, hogy egyébként végig csinálod-e szájjal. És ki lehet köpni diszkréten is, vagy egyszerűen nem csinálni nagy ügyet belőle, hogy zsepiben/törülközőben landol.

Ha mégis tenni akarsz az ügy érdekében valamit, megpróbálkozhatsz mélytorkozni, akkor nem fogod érezni az ízét. Persze lehet, hogy ez még kevésbé lesz kellemes számodra, ezt előre nem tudhatjuk.

Ja, és ha sűrűn szexeltek, kevésbé lesz intenzív az íze, mintha mondjuk csak hetente egyszer. Szóval ha sűrűbben kényezteted a barátod, az mindkettőtöknek előnyös lehet. :)

2021. szept. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:

#23: Szoktam neki mondani, hogy nyugodtan megcsalhat, de azt mondja, nem akar.


#24: Mélytorkozni mindig szoktam, szerintem (és elvileg szerinte is) elég jól megy. De nem tudom, hogy ettől miért érezném kevésbé. Főleg ha a torkomban megy el, akkor pláne nem tudom lenyelni (nem csak az íze miatt).

2021. szept. 29. 20:29
 26/37 anonim ***** válasza:
10%
Nem érdekelne ha megcsalna?
2021. szept. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
68%
Úgy látszik a traumád nem csak az análra koncentrálódik. Ha bármit is kompenzálni akarsz a szexben, az nem normális. Fordulj pszichológushoz.
2021. szept. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
69%

Én pl nem azért nyelem le, mert a pasim azt akarja, hanem mert a legegyszerűbb és leggyorsabb módja a sperma "eltüntetésének".

És én sem vagyok benne biztos, hogy ennek köze van a dohányzáshoz. Nekem 2 évig volt dohányos pasim, szinte soha nem volt rossz íze, sőt a korábbiakhoz képest majdnem hogy a legjobb. Mellesleg, ha nem nyelem le, hanem kicsorgatom, vagy összegyűjtöm a számban és kiköpöm, intenzívebben érzem az ízét is (tovább is van a nyelvemen ugye), mint ha lenyelem, szóval ezt sem pontosan értem.

Ugyanakkor, ha neked bármiért kellemetlen, ne tedd, főleg, hogy el se várja. Szerintem lépj túl ezen, szimplán túlreagálod.

2021. szept. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
Neki tényleg a cigi miatt van ennyire rossz íze, egyszer megpróbált leszokni, addig nem gyújtott rá egyszer sem, és akkor határozottan sokkal jobb íze lett, konkrétan édes volt, pedig semmi mást nem változtatott se az étrendén, se az életén. Aztán "visszaszokott", és újra undorító íze van.
2021. szept. 30. 12:23
 30/37 anonim ***** válasza:
72%
Keress egy olyan pasit akinek jó ízű és nyelheted neki undor nélkül.
2021. szept. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!