Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy vezessem rá az alkalmi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vezessem rá az alkalmi szexpartneremet az análszexre?

Figyelt kérdés

van egy csaj akivel összejátunk mostanában dugni. ő se én se akarunk többet, ez meg van beszélve viszont a szexszel mindketten elégedettek vagyunk, viszont én nagyon szívesen csinálnám már az anált vele.

ti hogy hozakodnátok vele elő? hogy lenne érdemes hogy belemenjen? egyszer beszéltünk a témáról, akkor mondta hogy nem szereti az anált, ezt kéne valahogy átformálni benne.

köszi a tippeket!


2022. dec. 8. 15:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

"egyszer beszéltünk a témáról, akkor mondta hogy nem szereti az anált".

Veszett fejsze nyele, de megpróbálhatsz vele beszélni róla. Leültök és megmondod, hogy te szeretnéd, de erőltetni semmiképp se erőltesd!

2022. dec. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szereti, akkor sehogy!!!!

Senkire ne erőltesd rá az akaratod. Inkább keress olyat, akivel passzoltok.

2022. dec. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

van olyan hogy valaki először nem szeret valamit mert a partner nem volt jó hozzá (túl durva volt, érzéketlen stb, bármi lehet) de mással szereti.

nekem is volt olyan barátnőm aki utálta a szopást de nálam megszerette. na, ilyet szeretnék itt is csak az a helyzet hogy akik eddig engedték fenékbe mindnek nagyon fájt viszont én imádom.

2022. dec. 8. 15:28
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj hogy mint ahogy írtad is, itt ezt csak te szeretnéd, te imádod. Ha a lány azt mondta nem szeretné, azt el kell fogadni.
2022. dec. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyalás közben simogasd a záróizmát. Ha engedi, akkor élvezi. Sokadik alkalommal tedd be az ujjad óvatosan (lehetőleg úgy, hogy tocsogjon a nyáltól), előtte nyilván ugyanaz a hosszú orál-maraton. Ha nem élvezi, itt vége is van. Ha nincs ellenére, akkor felhozhatod szóban, hogy hát mi lenne, ha tovább mennétek.
2022. dec. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Ha tudod jól, hogy nem csinálod jól, mert fájdalmat okoztál eddig is, akkor ezzel csak rontasz a helyzeten nála is. Nem értem, miért erőlteted.
2022. dec. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálad hogyan lehetne "átformálni" rávezetni hogy prosztatapiszkát akarj? Na pont ugyanígy van fordítva is - nem vágyik rá, akkor elfogadod és punktum. Ha nem tetszik akkor keress más partnert - mondjuk ha nekiállsz erőltetni akkor amúgy is ez fog bekövetkezni (lapátra tesz).
2022. dec. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Na nem szereti akkor hagyd békén ezzel és tartsd tiszteletben.
2022. dec. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért ott már probléma van, ha eddig mindenkinek fájt, akivel csináltad.
2022. dec. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

nem azért mert durva lennék velük csak elég vastag (nem hosszú, csak vaskos). ezért fájt nekik.

köszi mindenkinek különösen az 5nek!

2022. dec. 8. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!