Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szilikonos mellű nők miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szilikonos mellű nők miért olyan büszkék a művi úton megnövelt melleikre?

Figyelt kérdés
Akár plázában, étteremben, szórakozó helyen jártam, mindig azt láttam, hogy kipakolják a ciciket. Így próbálnak kompenzálni? Nem zavarja őket belül, hogy mindenki tudja, ez nem a természet szépsége, hanem egy sebész keze általi eredmény?

2022. dec. 6. 21:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%

Mert

A) Belül üresek, az agyuk helyén is max szilikon van. Teljesen a külsőségekre mennek, miután másuk nincs. Így nyilván azzal dicsekednek ami van.

B) Egyáltalán nem volt melle és (egészséges, nem túl nagy méretet) csináltatott, így végre nőnek érzi magát.

Biztos előfordulhat más eset is, de ezt gondolom a két legvalószínűbbnek.


(Nő vagyok, egyébként.)

2022. dec. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%
Én még élőben nem láttam ilyet, aki büszke lenne rá. Olyat igen, akinek ez hiányzott az önbizalmából (mert nem érti hogy nem így működik az egész) és hónapokig, évekig elégedett önmagával. Ezt tévesztheted össze a "büszkeség" látszatával.
2022. dec. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
43%
Mivel a szexualitás egyik legerősebb szimbóluma. De lássuk be az ilyen nők a két a csöcsön kívül mást nem igazán tudnak adni...
2022. dec. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Épp azért, amiért a Volvo/Mercedes/BMW stb. SUV-ra is az a tulajdonosa. Drága, exkluzív dolog, ezért státuszszimbólum.

("...mennyire állat az autód, mekkora mellű a nőd...")

2022. dec. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
4# Volvom van és nagy cicim. Igaz a legkissebb Volvom. C30. És természetes nagy melleim. De én is büszke vagyok mindkettőre de csak szolidan. A cicire azert mert nem lógnak. Sokat edzek meg foglalkozom velük hogy ez így is maradjon. Az autóra meg azért mert én szerelem többnyire és még mindig csitt fitti. 26L
2022. dec. 7. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Nekem garantált a fél6, :

Gigatetkóőrület

Szilikonmell

És már nem is érdekel a lelkivilága sem.

2022. dec. 7. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
#5: az autóhoz nem gratulálok. Eszköz, ezért nem teszem. Ahhoz már igen, hogy magad szereled. Nagyon ügyes vagy! A természetes, feszes melleidre is büszke lehetsz, mert nem szilikon. Az edzés és igényesség szintén büszkeségre adhat okot.
2022. dec. 7. 06:55
 8/20 anonim ***** válasza:
5# vagyok. Köszönöm szépen. Megvenni nem volt kunszt. Bárki megteheti. Hogy szép állapotban megőriztem arra én is büszke vagyok. Bár még nem egy öreg járgány. A cickóim idősebbek és elég jó állapotban vannak. Még garanciálisak. 😉 Amúgy ha nem lennének megfelelőek a melleim, én is megcsináltatnám.
2022. dec. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

De komolyan pont egy volvó? :D


A maiakhoz képest bármilyen cickók izgalmasabbak!! :D :D

2022. dec. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sajnos még nincsen mellem, de gyűlölöm, hogy ilyen kicsik és alig várom már, hogy egyszer végre legyen pénzem megcsináltatni őket. Én mindig azzal poénkodtam, hogy amint meglesz, én is "mutogatni" fogom (ruhában). Hogy miért? Mert gyűlölöm magamat és azt a testrészemet, és már nagyon várom, hogy kevésbé gyűlöljem és legalább egy részét szeressem. Mert jó érzéssel töltene el, hogy ha már lány vagyok, akkor nekem is lenne mellem...
2022. dec. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!