Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek az alábbi betegsèg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az alábbi betegsègek miatt lehet -e kèrni ingyen a művi meddővè tètelt?

Figyelt kérdés

41_èves vagyok.Kèt gyermekem van,ès a nagyobbik,aki 17 èves lesz a nyáron autista, ès nagyon sèrült èrtelmileg.Tehát állandó felügyeletet igènyel,ès az orvosi beavatkozások körülmènyesek nála.Lakóotthonba fogom helyezni ezèrt,ha lesz fèrőhely.Nagyon igènybe vesz.

Alábbi betegsègeim vannak:bipoláris zavar,szemèlyisègzavar,cukorbetegsèg,magasvèrnyomás,neuropátia

A nőgyógyász szerint a bipoláris zavar az nem indok.Szerintem, ha összessègèben nèzzük,akkor meg igen.



2021. febr. 7. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg rohadtul nem.

A bipoláris zavar kezelhető. Vannak rá hatékony gyógyszerek, de sok esetben a megfelelő életvitel, és a pszichoterápia is elegendő.

Igaz, én férfi vagyok, de 20 éve élek bipoláris depresszióval, és nem érzem magam nem, hogy a mindennapi életvitelre alkalmatlannak, de betegnek sem, és senki nem is gondolja rólam.

Inkább a pasidat/férjedet/akárkit kéne felvilágosítani, hogy feltalálták már a gumióvszert.

2021. febr. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt használjuk.Nem problèmázik rajta.Csak èn kezdtem ezen gondolkozni.Az óvszerre azèrt szoktunk rá,mert időnkènt van gonbás fertőzèsem,ès nem mindig èrzem.Volt mikor begyulladt a páromnak a makkja.Cukor miatt èn meg fogèkony vagyok rá,de szerencsère egy èvben max 2-szer van.
2021. febr. 7. 11:59
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A műtétnek semmi akadálya, ha elmúltál 40 éves, de nincs ingyen. A többi fogamzásgátló módszert is igénybe lehet venni, ez csak egy alternatíva számodra.
2021. febr. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A bipoláris zavar szeretlek szerintem is kezelhető hiába gondolják sokan,hogy nem.Az emberek 90%-a aggresszívnak gondolja az ilyeneket pedig alaptalan.A kisebbik lányom az anyukámtól fèl,aki nem bipoláris, ès tőlem meg nem.
2021. febr. 7. 12:02
 5/8 anonim ***** válasza:

Ahogy a #3-as írja ha elmúltál 40 és van gyerkőc akkor kérheted a beavatkozást. Viszont Tb nem lesz rá akármilyen más betegséggel küzdesz, bizony fizetni kell majd érte. Addig is van egy csomó egyéb megoldás is (pl. spirál, hüvelygyűrű stb.) a nőgyógyászod kérdezd meg.

A bipoláris zavar nagyon is jól kontrollálható!!! Ha mástnem gyógyszeresen, de teljes életminőséget lehet vele élni.

2021. febr. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Állítólag a spirál is majdnem 100%.
2021. febr. 7. 12:47
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom mièrt gondolják,hogy a bipoláris nem tud gyereket nevelni.Írtam a tapasztalatom.
2021. febr. 7. 13:07
 8/8 anonim ***** válasza:

100%, ha nem szexelsz, még a petevezeték elkötés sem az.

Nem világos, hogy mit akarsz tudni, ha azt, hogy mi ingyenes, akkor a nagy levegővétel maximum.

2021. febr. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!