Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az, amit nagyon ki szeretné...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az, amit nagyon ki szeretnél próbálni a szex területén?

Figyelt kérdés
Én pl.: láb fétises dolgokat. (F)

#érdeklődési terület
2022. dec. 4. 08:54
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Két lány egy fiú hármast.
2022. dec. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon szeretnék dominálni egy nőt egy vad szex közben
2022. dec. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%

Sok minden. Igazából én nem vagyok az a típus aki sok dologtól riadna vissza, szóval még "fétises" dolgokat is kipróbálnék (bár ebből van rengeteg), ha a másik fél is partner szeretne benne lenni. Nálam ez igazából attól függene, hogy a másik hogy áll a dologhoz. Például nekem eddig a szopás valahogy nem jelentett sokat és nem is volt olyan jó, hogy akarjam vagy követeljem, szóval meg tudnék lenni nélküle de, ha egy nő átéléssel és úgy beszél róla, hogy nagyon szeretné csinálni akkor simán el tudná érni, hogy kívánjam a dolgot és akarjam.


De simán el tudok képzelni olyat is, hogy ki akarjak próbálni, ha ér olyan inger, amiről eddig nem is hallottam. Nálam ez tényleg partnerfüggő lenne.

2022. dec. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Egyszerre 2 terhes fiatal lánnyal szexelni
2022. dec. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%
Egy anyatejes nővel, akinek sok van és állandóan spriccel a teje
2022. dec. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

Többest lenne jó kipróbálni de sajna már 49évesen....

f

2022. dec. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Hármas szex, párcserés szex, különböző nemzetiségű nőkkel szexelni, amatőr házi szexvideót csinálni.
2022. dec. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Mind illegális 🤷‍♂️ /F
2022. dec. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!