Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden férfi mindenféle...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi mindenféle orgazmust csinál itt gyakorin odakerül a sor és semmi,hogy van ez?

Figyelt kérdés

Csiklóorgazmusom van

Ujjazásnál spriccelek

Hüvelyi, és anál orgazmus még nem volt


Férfiak ti is csak mondjátok milyen jó lesz a nőnek aztán semmi ,tőlünk elvártok mindent!


32/N


2022. nov. 29. 08:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
80%
Ne etesd a trollt!
2022. nov. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
54%

Aki nem tud értelmes kérdést kiírni, az szerintem ne szájaljon. Orgazmust csinál... aha, ezek szerint te aztán érted a szexet. XD


A legtöbb pasi ilyen, gondolom a pasik szerint a nők is. Egyszerűen pedig nem illenek össze az igények, ennyi.

Akikkel én találkoztam, azok mind azt mondták, hogy imádnak nyalni meg a durva szexet. Ehhez képest, mint elvárja, hogy leszopd, aztán jöhet a dugás, az is semmilyen. Nyalni nem szeretnek, elsülnek 5 perc alatt és keményen megdugni egyik sem tud és nem is akar, nehogy még hamarabb elmenjen.

Ehhez képest totálisan ledöbbentem, mikor rájöttem, hogy nőben is van ilyen, akinek nem kell előjáték, csak szopogat egy kicsit, aztán dugás és kész és már ettől tiszta nedves.

Szóval csak meg kellene találniuk egymást, ahogy nekem is a hozzám illőt...

Ezért rossz a szex, persze, hogy ennyi ember között nehéz megtalálni a megfelelőt.

2022. nov. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
75%
Közvetett tapasztalat is fűz ilyen faszihoz, de általában azok nyomatják ezt, akiknek a farkukon kívül nincs mit felmutatni, de sok esetben még ez is megcáfolható. Nyilván előtte megy a nagy szöveg hogy ígymegduglakúgymegduglak, de mikor arra kerül a sor 10 percet bír. Én pont ezért nem mondtam ilyet soha ismerkedésnél, mert nem tudom hogy az adott nővel személyesen milyen lesz a kémia és mennyire fog működni a dolog. Velem is volt már olyan hogy orgazmus közelébe se tudtam juttatni az adott nőt, meg volt olyan is hogy másfél óra alatt ötször élvezett el, kétszer szex előtt, kétszer közben, meg egyszer utána. Attól függ mennyire vannak egy hullámhosszon, meg mi is áll az egész hátterében. De valóban ostobaság ezzel hencegni mikor nem tud semmit felmutatni.
2022. nov. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy jó pár nővel dolgom. Egyik sem volt olyan mint a másik. Eleinte, fiatalon, nem is érdekelt, hogy mit érez, jó e vagy nem, esetleg élvezi, vagy fáj, nekem jó volt, és ennyi. Aztán lett egy konkrét, aki karakán jellemmel rendelkezett, és nem dugni akar, hanem szeretkezni, jól érezni magát, és igen, ami nem tetszett szóvá tette. Ekkor leesett, hogy ha mindketten élvezzük sokkal másabb. Azóta figyelem az aktuális partner minden rezdülését, reakcióját, és valós az, hogy bármit ki lehet hozni belőle. Kortól függetlenül. Nyilvánvaló egy fiatalabbal jóval egyszerűbb, mivel neki még sok-sok minden új. Idősebbnél viszont könnyű elkapni a fonalat, és azon kell végig menni.

Akinek elvárása van, annak legyen teljesítménye is, ellenkező estben csodálkozni fog mint Te, kedves kérdező.

2022. nov. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
42%
Bocs, de 32 évesen ez tizenéves szint. Az meg fel se merül benned, hogy a te dolgod olyan férfit találni, akivel jó a szex. Gondolom szerinted minden nő hazudik, aki élvezi a szexet a párjával.
2022. nov. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbbnek csak a szája nagy.
2022. nov. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!