Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden férfi mindenféle...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi mindenféle orgazmust csinál itt gyakorin odakerül a sor és semmi,hogy van ez?

Figyelt kérdés

Csiklóorgazmusom van

Ujjazásnál spriccelek

Hüvelyi, és anál orgazmus még nem volt


Férfiak ti is csak mondjátok milyen jó lesz a nőnek aztán semmi ,tőlünk elvártok mindent!


32/N


2022. nov. 29. 08:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Ez pontosan így van, ezzel számolni kell.
2022. nov. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
mi a kérdés?
2022. nov. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
29%
Nincs hüvelyi orgazmusod, de ujjazásnál spriccelsz...ennél azért több eszed lehetne 32 évesen. Akkor már kérdezhetnénk azt is, hogy az hogy van, hogy itt a gyakorin minden 5.nő spriccel, pedig még hüvelyi orgazmusuk sincs, a valóság meg azért más mutat, akkor hogy van ez?
2022. nov. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

1férfi ujjazott meg jól és úgy ahogy kell hogy spricceljek , a többiek csak "valamit csináltak" lehetne erről vitát nyitni


Kicsit oda kellene figyelni a nőre mindenki más és más , attól valaki dugja keményen nem fog elélvezni és spriccelni és hurrá van hüvelyi orgazmus

2022. nov. 29. 09:07
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
És szerinted mitől spricceltél, ha nem hüvelyi orgazustól??? Erre most komolyan érdekelne a válasz. Én nő vagyok (#3), nekem hiába mondod, hogy kicsit oda kellene figyelni a nőre...a szex két ember között történik, te mennyire figyelsz oda a partneredre? Vagy csak fröcsögni tudsz rájuk? A legtöbb nő nem spriccel ujjazástól, örülj neki ha neked egyszer sikerült, és ne ezt tekintsd mércének.
2022. nov. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Én nem mondom,hogy jó vagyok az ágyban. Ha gondolod, le is tesztelheted.
2022. nov. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
72%

Ötösnrk igaza van. Igények az égben, rosszindulat, viszonozva semmi. Szánalmas és gusztustalan.


F, 39

2022. nov. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Te meg mástól várod el?
2022. nov. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
46%
Te mit adsz cserébe a férfinak?
2022. nov. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 mikeXxX ***** válasza:
32%
Minden ember más kèrdező ennyire egyszerű a válasz a kèrdèsedre ! Èn is 50 nőből kettőt èlveztem igazán a legtöbb ember önző a mai világban és ez szex tèren különösen igaz nagyon egyszerű a válasz keress olyan embert aki passzol hozzád ezen a tèren 🤷! 43f
2022. nov. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!