Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik pózban tudja szopogatni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik pózban tudja szopogatni közben a pasi a mellemet?

Figyelt kérdés

Kérem ajánjatok pózokat, amiben a pasi a mellemet a szájável tudja kényeztetni!

Előjáték során imádom, ha a mellem nyalogatják, szopkodják, ingerelik. Sajnos aktus során ez főleg a kezekre korlátozódik és az is ugye csak bizonyos pózokban.


Nem vagyok alacsony, de egy székben az ölében ülve már nem tud lehajolni a mellemig.

Ágyon lovaglóban tudjuk összehozni, vagy kifliben kicsit kifordulva.


2022. nov. 27. 22:56
1 2
 11/15 érdeklődő35 ***** válasza:
65%
Szerintem le leszek pontozva, de csináljátok hármasban és akkor bármilyen pózban mindig jut valaki a melleidre
2022. nov. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát, kb mindenhogy

Én is mániákusan ezért vagyok oda

Nagy mellem van nagyon és izgat ha fogja, nyalja, szívja..

Mindenhogy eléri

Lovagló, misszionárius, kutyában is, vagy csak simán azzal van elfoglalva egy ideig, ő ezt csinálja én közben kézzel dolgozok rajta

2022. nov. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
50%
Lovacska vagy ülj az ölébe
2022. nov. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
66%
Térdelve fölé hajolok, tudja szopni a mellem, kezével a csiklómat izgatja én meg verem a farkát. Ezt bármeddig tudom élvezni.
2022. nov. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Misszionárius, lovagló, kiskifli
2022. nov. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!