Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elég sok pasi miért ennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég sok pasi miért ennyire prűd ha a saját testükről van szó és miért buzys számukra pl a prosztatamasszázs ?

Figyelt kérdés

Engem régóta érdekel a prosztatamasszázs, szeretnék így örömöt okozni, de egyik partnerem sem volt még vevő erre. A szép férfi feneket is szeretem. A mostani páromnak is szép hátsója van, de kb elzárkózik a dologtól. Szerinte homoszexuális férfiak élvezik az ilyet és meg sem akarja próbálni. De ezt amúgy nem értem. Miért lenne ez “homo”? Nem egy műpéniszt dugok be neki és nem is férfi csinálja, hanem én, egy nő.

Bezzeg az anál szex, ha ők dughatnak seggbe egy nőt, az már máris vonzó. Pedig ennyi erővel az is bzus, hisz a melegek is nem csak megdugva vannak, hanem dugják is egymás fenekét. 😅

Jelen helyzetben meg a prosztatamasszázs pont annyira nem meleges, hisz ugyanúgy nővel csinálná, mint egy anál szexet, ahol ő a behatoló.


2022. nov. 26. 19:01
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Sokan annyira félnek, hogy véletlenül is melegnek nézik, hogy még attól is félnek, ha pl. egy öltözőben át kell öltözni és meglátja valaki őket meztelenül.


Pedig nem kellene ennyire túlgondolni...

2022. nov. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
Mert gyerekek!
2022. nov. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt már benne részem, és még lesz is. Az sem érdekel, ha b.zinak néznek, ha kitudódik. Reklámozni nem reklámozom.

Ha egy olyan nő/lány csinálja akivel egyébként is jól érzem magam, semmi kivetni valót nem látok benne.


47F

2022. nov. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Föl sem merült benned, hogy nem prűdségből vagy nem homofóbiából nem akarja valaki ezt, hanem szimplán azért, mert nem vágyik arra, hogy a seggét bárki is bizirgálja? Ahogyan az is teljesen általánosító, hogy a férfiak szeretik az anált, mert vannak a férfiak között is, akik (bármily meglepő), nem szeretik.
2022. nov. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Oké, általánosító. De konkrétan mondta, hogy biztos nem, mert az b...s. Az anál pedig izgatja, ha nekem csinálhatja. Na ezt nem tudom összerakni.
2022. nov. 26. 20:15
 6/10 anonim ***** válasza:
Én pont fordítva érzem: nem különösképpen szeretem adni az anált, de szeretem, ha a fenekem kényezteti egy nő.
2022. nov. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem is b#zis, és én sem vágyok senkit seggbe dugni. Minek dugjam seggbe ha ott a punci.
2022. nov. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41%

Az sem kellemes érzés mikor az urológus megkér hogy dőlj előre az asztalra - az ágyban pláne nem akarnák ugyanezt átélni. Biztos van aki élvezi, egészségére, nekem nem jó és kész.

Az anál meg olyan dolog, hogy ha a partnerem vágyik rá akkor okés a változatosság kedvéért, de ha nem szeretné akkor elfogadom.

2022. nov. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
Eleve rossz a megközelítés. Attól nem lesz valaki meleg mert ezt élvezné, ez csak a sok suttyó fejben kötődik össze. Szemely szerint rajtam gyakorolhatnál mindenféle extra elvárás nélkül.
2022. nov. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 mikeXxX ***** válasza:
Ha benned van egy vágy amit a másik nem kèpes megadni akkor nem ő lesz a te embered ! Ha meg sem próbálja akkor nem is akar partner maradni inkább kicsit önző dolognak èrzem ! Èn általában vevő vagyok a partnerem vágyaira de azt is hozzáteszem èn elèg nyitott vagyok egy kezemen meg tudom számolni miket nem engednèk . Az elfojtott vágy az gyakran megfojt egy kapcsolatot szerintem de te tudod mit akarsz és mit nem az èletben . Nem minden fèrfi ès nem minden nő nyitott új dolgokra ezèrt is keresek ennek megfelelő partnert ès aki nem nyitott azzal nem is megyek tovább .
2022. nov. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!