Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz az hogy a legtöbb fiú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az hogy a legtöbb fiú csak szexelni akar kötöttségek nélkül?

Figyelt kérdés
Emiatt nehéz a lányoknak komoly kapcsolatot találni?
2022. nov. 23. 17:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%
Sajnos igaz, de azok az emberek nem férfiak, hanem a társadalom szégyenei, állatias elfajzott korcs mind.
2022. nov. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért olyan nehéz megérteni, hogy teljesen felesleges ilyen sablon ökörségeken rúgózni. Nyilván van aki azt akar és van aki nem. Nem lehet kategórikusan kijelenteni ilyesmit.
2022. nov. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Így van, nem lehet, de lányban is nagyon sok ilyen van sajnos. Őket se kell ám bemutatni...
2022. nov. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%
persze hogy igaz, ki akar a mai nokkel barmi komolyat is csinalni?
2022. nov. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem, például sok férfi értelmes, és érzelmileg gazdag kapcsolatot keres, tele minőségi idővel.

17 f

2022. nov. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
19%
4-es, komoly férfi komoly nőkkel komoly dolgokat csinál, meg komoly nő komoly férfiakkal. NEM ÁLTALÁNOSÍTHATSZ te sem. A többi ember meg lezüllik a szexuális fertőbe - gyalázatos, de sajnos ez gyakori, még. De majd felébred az emberiség, csak sokaknak lehet már túl késő lesz.
2022. nov. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
1-es vagyok, valóban, ugyanez igaz a nők egy részére is. Sajnos. Ez nem a nemektől függ, hanem a jellemtől.
2022. nov. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
24%
1-es vagyok, mi van, nagyokos, szánalmas bátorságodban lepontoztál? Privátot írni félsz? Ejnye. Akkor is igazam van! Az ember nem állat, a nő nem élvezeti cikk és eldobós eszköz. Saját kezemmel tépném meg az olyan fickókat, akik csak szexelni akarnak kötöttségek nélkül. Az ilyen emberek nem tudják, mi a család, mi a szerelem, mi a hűség, mi az hogy gyermeket nevelni. Még az őserdő is kilökné az olyanokat, akik kötöttségek nélkül a perverz élvezet szenvedélybetegei. ÉS NEKIK a miattuk abortusszal lemészárolt magzatok semmit sem jelentenek. Csak hazánkban sajnos túl gyenge a törvény.
2022. nov. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én így vagyok ezzel! Az elején mindenképpen, aztán ha minden stimmel, úgy értem, emberileg passzolunk és jól szórakozunk, akkor lehet belőle több is, de sosem úgy ismerkedem, hogy hú, na majd jól bele fogok szeretni és ő lesz életem szerelme, meg a menyasszonyom... egyszerűen, ez nem így müködik... nem tudok érzelmeket bemagyarázni magamank, azok vagy jönnek vagy nem. És az a legfurcsább, hogy az érzelmeknek amúgy semmi közük nincs a jó szexhez, egyszerűen sosem abba a nőbe voltam szerelmes, akivel a legjobb volt a szex. Nem értem én sem, hogy miért vagy így, de ez van/volt!

Viszont, azon kívül, hogy én szexre keresek, nem úgy keresek, hogy én dugjam meg a lányt, hanem hogy ő dugjon meg engem :D én szájjal és kézzel szeretek kielégíteni lányokat, de a dugás nekem nem tetszik!

2022. nov. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
8, hogy ne tudnák mi mit jelent? Tudják, csak nekik más értékrendjük van, ezek nem jelentenek semmit. Nem mindenki egyforma.
2022. nov. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!