Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ítélik el ha egy lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el ha egy lány kötöttségek nélkül akar szexelni valakivel?

Figyelt kérdés
Most én mert összejárok valakivel szexelgetni az miért lenne baj egészséges én is az vagyok és ő is és én nem kefélek rajta kívül most senkivel de elmeséltem egy barátomnak és azt mondta hogy ez nem normális és mindkettem idióták vagyunk... Nem értem miért... Szerintetek ez tényleg baj?
2017. febr. 1. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
atlag retek
2017. febr. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ítéli el senki. Mindenki azt csinál,amit akar. Ebben benne van, hogy annyi emberrel fekszik le, amennyivel szeretne, és azt gondol másokról, amit jónak lát. Ennyike.
2017. febr. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 RRR ***** válasza:
100%

Mert irigy (ek)!!!!!!


Dehogy is baj,,ne foglalkozz semmivel és senkivel!!!

2017. febr. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Lehet, hogy van benne irigység, mert lehet, hogy ő egy kapcsolatban szenved, neked pedig nincs kötöttség. Az a lényeg, hogy neked jó és ha neked nem baj, akkor tényleg nem baj. De szerintem se, kell ilyen is. Most azért csináld inkább egyedül míg nem lesz párod, mert valakinek ez nem tetszik? :) ugyan
2017. febr. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van akinek az van akinek nem ha nem akarsz rosszat kapni akkor nem kell másoknak elmondani mert van akinek más az értékrendje amibe ez nem fér meg fogadd el és lépj túl rajta az emberek nagy része takarékosan éli napjait csak szükség esetén gondolkodik tanul így nem túl okos és könnyen ítélkezik mert jó ha egy nézőpontból képes megnézni egy kijelentést.
2017. febr. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csak azok ítélik el akik ilyen lányokat nem találnak, vagy nem tudnak felszedni.

Más lányok meg puszta irigységből ítélkeznek.

Ha nem reklámozod, nem lesz a homlokodra írva, hogy épp mikor kivel csinálod.

Élvezd a szexet, azért van.

2017. febr. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%

Mert azok a lányok,akik a takargatott részeit idegen férfiaknak,mutogatják és dugatják magukat,nem találom nőiesnek. A nő nem itt kezdődik. Nekem ilyen múltú lány nem kéne barátnőnek. Nem vagyok irigy,mert a párkapcsolat híve vagyok.

Ez ösztönszex. Az állatok szexelnek ösztönből, nekem az eszem az ösztöneim felett áll, te meg legyél csak ilyen.

2017. febr. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!