Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az mennyire korrekt, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire korrekt, ha a pasi már ismerkedés elején megmondja, hogy csak szexet akar, kötöttségek nélkül?

Figyelt kérdés
2015. szept. 11. 14:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen korrekt. Legalább nem bas* át. Sokkal rosszabb, ha félrevezet, aztán utána közli, hogy ő csak dugni akar(t).
2015. szept. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Karesz6969 ***** válasza:
100%
Korrekt...a miheztartás végett.
2015. szept. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább vágjon át? Maximálisan korrekt!
2015. szept. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Abszolut korrekt, én is megmondom ha csak szexet alarok, nem ámítok senkit.
2015. szept. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hogy mennyire korrekt? Nagyon.

Talán rosszul tetted fel a kérdést.

2015. szept. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
EZ a normális...
2015. szept. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerinted ha erre vágyik, és erre szeretne partnert találni, akkor mégis hogy lehetne annál korrektebb, mint hogy ezt és rögtön az ismerkedés elején őszintén tisztázza, vagyis tiszta lapokkal játszik, ahelyett, hogy átverné a nőt?
2015. szept. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen korrekt, mert így a nő eldöntheti, hogy neki ez megfelel, vagy sem. Viszont nem árt, ha a pasi rendelkezik némi emberismerettel, mert sok nő úgy vág bele szexkapcsolatba, hogy közben abban reménykedik, hogy majd idővel változik a férfi álláspontja... persze ezt fel lehet fogni, hogy az "ő baja", de azért egy értelmes, felnőtt embernek szerintem ki kell tudni szűrni, ha egy lelki sérülttel hozza össze a sors, és ilyennel még a feltételeket előre tisztázva sem érdemes belevágni.
2015. szept. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Teljesen korrekt, de ettől függetlenül még lehet sértő.

Pl. ha az ismerkedés elején a nő szimpátiája látszik, viselkedésével azt kommunikálja, hogy ő egy kulturált, igényes nő, akkor kicsit bunkóság közölni vele, hogy igazából csak szexet akarok tőle, másra nem kell.

2015. szept. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
teljesen!
2015. szept. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!