Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lenne az első reakciótok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne az első reakciótok ha meglátnátok szexelni egy párt mondjuk a szomszédotokban az ablakon keresztül?

Figyelt kérdés
2022. nov. 22. 23:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Mivel elég sokszor volt szerencsém ilyesmihez az egyetlen kollégiumi évem során én tudom a választ. Szobatársam gyakran hozta fel az aktuális pasiját a koliba és nem zavartattáék magukat.

Engem nagyon izgatott a dolog, próbáltam úgy fészkelődni, hogy lássak is valamit, de ne vegyék észre, hogy nem alszom.

2022. nov. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan végig nézném! f.
2022. nov. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Simán végig nézném hanem zavarok!

f

2022. nov. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha tehetném végig nézném! Izgat.


F

2022. nov. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan pár akiket vonzónak találok akkor egy ideig tuti nézném őket.
2022. nov. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom ki hogy van vele, de ha mások szexuális életét tapasztalom (látom, hallom...), akkor én nagyon beindulok.


Laktam együtt egy másik lánnyal egy albérletben. Volt külön szobánk, elég jól szigetelt falakkal és ajtókkal, de ha csak az ő szobájának volt becsukva az ajtaja akkor én hallottam, ha dugnak. Nem voltak hangosak, de nem is próbáltak csendben maradni.

Szerintem nem volt olyan alkalom, hogy ilyenkor ne élveztem volna el én is. Vagy magoldottam magamnak, vagy ha a pasim ott volt akkor rajtuk felbuzdulva belekezdtünk mi is. Még akkor is ha előtte pár órával már együtt voltunk.

A vibrátorom nem mertem használni, mert féltem, hogy meghallják. Aztán egyszer leteszteltük a pasimmal, hogy mennyire hallatszik, így onnantól azt is használtam.


Ez nem mindennapi szex volt. Ha fix pasija volt, akkor átalában a pasinál voltak. Viszont 1 év alatt szerintem összejött vagy 10 pasival, 1-2 akalomra, vagy akár hetekre.

2022. nov. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Végignézném. Feltus iizgatni, tetszik.
2022. dec. 28. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Semmit nem csinálnék! Ha jó nő lehet nézném egy darabig! De nem rántanék rá meg stb perverz beteges, kiéhezett dolgok...
2023. márc. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!