Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lestetek meg már párt miközben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lestetek meg már párt miközben szexelt, vagy lestek már meg benneteket?

Figyelt kérdés
Milyen volt?
2022. nov. 1. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Még nem.
2022. nov. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Egy házibuli során lett volna rá alkalmam, de csak egy pár másodpercig leskelődtem. Kicsit izgultam, de nem volt rám különösebb hatással.
2022. nov. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
imádok erkélyen dugni, közben szemezni a szomszéd épületben a kilógó férfiakka N
2022. nov. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
olyan volt, hogy a Balatonon az osztálytársamék a közös szobában dugtak és azt hitték alszok :)
2022. nov. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kellett lesni, mert megkértek, hogy fotózzam őket szex közben! Szerették volna látni magukat kívülről. Kaptak egy sorozat fotót.
2022. nov. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Rex Hunter ***** válasza:
Én igen, még fiatalabb koromban. A közeli tóhoz egy erdőn keresztül vezetett a földút és ott egy kis beugróban egy autóban vadul kefélt egy párocska egy nyári délutánon. Az autó tényleg szó szerint le-föl mozgott és a lehúzott ablaknál a nyögéseket is lehetett hallani. Őszintén szólva nagyon izgató volt és arra gondoltam, hogy szivesen lennék most a srác helyében vagy beszállnék 3-diknak!
2022. nov. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Minket is lestek már meg, hisz dugtunk már erdőn, mezőn, sétányon Balatonon este színpadon, nyitott sátorba, wellnessen medencébe.... Stb
2022. nov. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!