Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális az, ha a párom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, ha a párom elvárja tőlem hogy szex közben próbáljak meg többet dolgozni vagy az egészet csináljam én végig, úgy hogy tudja, nem bírom sokáig?

Figyelt kérdés

Több mint 9 hónapja vagyunk párommal együtt. Nekem ő az első kapcsolatom, mielőtt megismertem azelőtt kb. fél évvel vesztettem el a szüzességemet, így tapasztalatom nem nagyon van szex téren.

Az elején úgy éreztem minden működik közöttünk, és megtaláltam azt a társat akivel együtt akarok hosszútávon élni.

Azonban pár hét után elkezdett gond lenni a szexxel. Bevallom őszintén ha én vagyok felül, nagyon hamar elfáradok de akkor is próbálok maradni én inkább szenvedek, csak hogy neki jó legyen.

Viszont neki probléma az, hogy mindig neki kell dolgoznia többet szex közben. Azt mondta, már inkább a szexet sem kívánja velem, mert tudja hogy nincs egy olyan alkalom hogy ő csak fekszik én pedig csinálok mindent. Ez pedig tönkreteszi az egész kapcsolatunkat, hiszen amint szexre kerül a sor, szó szerint gyomoridegem van, hogy megint nem fogom bírni addig hogy elmenjen és megint én leszek a hibás hogy ő nem élvezi.



2022. nov. 22. 17:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem nem azon múlik a szex, hogy ki van felül, vagy alul. Mindenhogy jó, mert szerelmes vagy a másikba.

Persze, lehet azért mondja, mert mondjuk ha csak fexik akkor könnyebben elm*gy.

Beszéld meg vele, hogy mi a helyzet.

2022. nov. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
18%
Felül lenni alapból szar, szerintem váltsátok egyszer te - egyszer ő mintában, ha elég a potenciál, akkor egy napon belül is akár.
2022. nov. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
63%
Sportolnotok kéne. Semmi erőnlét állókéesség nincs
2022. nov. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
97%

Hát bevallom őszintén, én nem gondolnám azt egy ilyen pasiról hogy ő a társam akivel "együtt akarok élni hosszútávon", ahogy te fogalmaztál. Ez az egész leírás szánalmas. Két olyan szerencsétlen vergődik akik csak kapni akarnak - de hogy mit azt talán ők se tudják - mindkettőnek elvégzendő feladat a közösülés (direkt használom ezt a szót), mindkettő vinnyog hogy a másik csináljon már valamit mert ő fáradt hozzá. Nem tudom hány évesen sikerül ezt abszolválni de én inkább maradnék egyedül ha csak ilyen 'élmények' jutnának.

42 vagyok, házas, fiatalabb férjjel.

2022. nov. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem az. Ha 1 póz hosszú távon kényelmetlen váltani kell, akár 3-4x is, nem arra várni, hogy más megfeszüljön, és ne élvezze a szexet.
2022. nov. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
78%

És te élvezed? Vagy csak akörül forog minden, hogy ő élvezze?

Na az ilyen pasik miatt szokott fájni a nők feje.

2022. nov. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Mathus ***** válasza:
41%

#7: meddig jutottál a sztoriban?

"mert tudja hogy nincs egy olyan alkalom, hogy ő csak fekszik én pedig csinálok mindent."

tehát a kérdező nemsokat melózik. mondjuk orállal behozhatja a "lemaradást", de szerintem az sincs nála a menüben. így meg tényleg elég uncsi, hogy fekszik, mint egy darab uszadékfa.

2022. nov. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha te voltál eddig a passzív fél és ő csinált mindent, akkor embereld meg magad vagy keres mást!
2022. nov. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Te a fiú vagy, vagy a lány?

Számomra nem derült ki az írásodból, hogy melyik vagy.

2022. nov. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
65%

"Te a fiú vagy, vagy a lány?


Számomra nem derült ki az írásodból, hogy melyik vagy."


Egyértelmű, férfi!

2022. nov. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!