Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy pasi számára lehet szexuál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasi számára lehet szexuálisan vonzó két külön nőtípus?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki nagyon vonz engem. Hallottam egy másik sráctól, hogy valakinek a barátnőjére azt mondja, hogy nem csodálja, hogy van pasija annak a csajnak, mert rendkívül vonzó.


Na ez a lány nem olyan, mint én.

Alacsony, hosszú sötét haja van, barna szeme és tejesen más arctípusa, mint nekem


Én magas (175cm), barnásszőke vállig érő hajú, zöld szemű csaj vagyok. Kicsit szlávos beütése van az arcomnak, a másik csajnak meg olyan latinos.


Annyi közös van bennünk, hogy mindketten vékony, kismellű csajok vagyunk.


2022. nov. 21. 12:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, mert mindig van valami vonzó egy lányban!
2022. nov. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fontos a kisugárzás.


Fogott meg már olyan lány is, aki totál nem az esetem!

2022. nov. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Igen, lehetséges, sőt!


Egyrészt bár van ideálom, de ez nem jelent kizárólagosságot, volt már alacsony, mediterrán típusú barátnőm is, és magas szőke skandináv alkat is.


Másrészt a szexuális kisugárzás fog meg, az meg nem hajszín és magasság függő.



Harmadrészt azt vettem észre magamon, hogy mindig az akutális párommal ellentétes nőket nézem meg. Ha éppen alacsony barna a barátnőm, akkor hirtelen elkezdenek tetszeni a magas nők, pedig alapban az alacsonyak vonzanak inkább.

2022. nov. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Sokszor pont ezt nem értem a nőkben...

Miért lenne csak 1 valami szép egy férfinak? A magas-alacsony, a kis mell-nagy mell stb ellentétek csak a nők fejében léteznek. A férfi szemében a szépség nem alkatrészenként van, hanem összességében. Pl egy alacsony lány nagyobb eséllyel szép kis mellel, mint egy magas. De ez nem jelenti azt hogy nincs magas kis mellel aki szép lenne.

Hiszen az összkép fontos.

Ráadásul mindennél fontosabb a kisugárzás, ami az önbizalomból, mosolygósságból, szexi mozgásbol és még néhány dologból áll össze.

Bár ezek csak külső dolgok, amik nem annyira számítanak mint a belsők. Hiszen egy kedves, szeretetkész, bújós csaj ha csak annyit tesz hogy nem igénytelen (fürdik, mos fogat, tiszta ruhában jár, fésülködik stb) sokkal inkább kell az embernek mint a szebb aki hűtlen, bunkó, nyafogós stb.

Jó, nem vagy hatalmas, de alacsony sem...

2022. nov. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Amiatt, hogy hatalmas lennék, nem izgulok, mert a srác így is nagyobb nálam. Csak annyi , hogy más vagyok, mint az a csaj, akire állítólag azt mondta, hogy vonzó. De az a lány meg kapcsolatban él, így nem is sokat számít.
2022. nov. 21. 13:12
 6/16 anonim ***** válasza:

"Sokszor pont ezt nem értem a nőkben...


Miért lenne csak 1 valami szép egy férfinak?"


Mert magukból indulnak ki. A nő ismerőseim 90%-a nagyon határozott elképzeléssel rendelkezik a jövendőbeli párját illetően, és ebből nem szívesen engednek (van aki semmi áron, van aki csak pánikból).


Innentől azt gondolják, hogy a férfiak is ugyanilyen merev feltételrendszerrel bírnak.

2022. nov. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

6-Ez sem igaz!

Nekem már tetszett két teljesen ellentétes srác is. Csak érdekelt, hogy van ez a pasiknál.

2022. nov. 21. 13:15
 8/16 anonim ***** válasza:

"6-Ez sem igaz!"


Úgy kezdtem, hogy 90%-a. Ha rád pont nem igaz, akkor egyrészt a 10%-ba tartozol, másrészt, akkor minek a kérdés?

2022. nov. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Kérdés azért, mert érdekelt, hogy a pasiknál miként van.
2022. nov. 21. 13:25
 10/16 anonim ***** válasza:
Személy szerint én két különböző nőtípust is vonzónak találok. Feleségem husisabb, nagy mellekkel, hosszú hullámos hajjal, de ugyanakkor tetszenek a kis vékony, törékeny nők, akár rövidebb hajjal. Nem feltétlenül a külső a legfontosabb tényező. Az ember fontosabb, mint a külsőségek.
2022. nov. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!