Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, számotokra szexuálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, számotokra szexuálisan izgatóak a fekete pasik?

Figyelt kérdés

2022. aug. 31. 17:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
nem, büdösek és rondák
2022. aug. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
Biztos túl konzervatív vagyok, de nem. Sem a néger, sem az arab, sem a roma, sem semmilyen színesbőrű. Nincs velük bajom, de nem izgatnak (had legyen már saját ízlésem a nélkül hogy rasszistázni kezdjen valaki).
2022. aug. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
74%
Inkább visszataszítóak.
2022. aug. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
18%

Ahogy a fehér (?) pasik között is rengeteg a ronda, taszító alak és vannak jó pasik, úgy a feketék között is vannak rondák és nagyon vonzóak is. Ez nem bőrszín kérdése.

A fenti válaszolók, hiába próbálják az ízlésre fogni, bizony rasszisták, ha azt állítják, MINDEN fekete ronda, visszataszító, büdös stb.

Ez ugyanolyan, mintha valaki azt mondaná, minden magyar pasi alacsony, nagy hasú, ápolatlan és rosszindulatú.

2022. szept. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Ezt tette a kormányzati agymosás az országgal. Ostoba rasszista nép lett a magyar.
2022. szept. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
67%
#5 persze-persze, ha egy nő szexuálisan egyszerűen nem tud begerjedni a négerektől, araboktól stb. az máris rasszista, ha egy férfi nem akar melegedni az meg rögtön homofób náci.
2022. szept. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
56%
#5: Légyszíves magyarázd már el, hogy miért vagyok rasszista amiatt, mert nem vonzanak szexuálisan a néger pasik. A szakállasok se vonzanak, a tetováltak se és a kövérek se. Ezek okán milyen ....fób vagyok még amúgy? Csak hogy tudjam.
2022. szept. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Szóval ha nem vagyok hajlandó lefeküdni egy négerrel, akkor agymosott rasszista vagyok, nem pedig prűd vagy hűséges. Logikus neoliberális gondolatmenet. De legalább most már tudom ezt is.
2022. szept. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

#6-7: ezek szerint mégis azok vagytok, ha ennyire felháborodtatok...

Tudjátok, akinek nem inge, ne vegye magára.

A komment nyilván azoknak szólt, mint pl. 1-es, vagy 3-as, u.i. aki így egy kalap alá vesz mindenkit aki fekete, az bizony rasszista.

Vagy van bármilyen olyan adat, tény, ami alátámasztja, hogy _minden_ fekete büdös, ronda és visszataszító?

Ilyen alapon szállj fel egy villamosra, nézz körül a "magyar" pasik között, hány büdös, ronda és visszataszító van. Mégse mondja senki, hogy minden magyar pasi büdös, ronda és visszataszító. (Pedig jó sok van ilyen a "fehérek" között is.)

Ha nem tudtok értelmezni néhány egyszerű magyar mondatot, az nem az én hibám.

2022. szept. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
52%
#9: A kérdésemre válaszolj! Miért vagyok rasszista amiatt, mert nem vonzanak szexuálisan a néger pasik?
2022. szept. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!