Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, számotokra szexuálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, számotokra szexuálisan izgatóak a fekete pasik?

Figyelt kérdés

2022. aug. 31. 17:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
48%
Tehat ha a dagadt pasik nem vonzanak akkor dagadtrasszista vagyok???
2022. szept. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
47%

#9: Igen, valóban egy kalap alá veszem az összes négert, mert vanzalom szempontjából igenis a külső jegyek alapján döntök. Ez nálam így működik, hogy ránézek és eldöntöm, hogy szexuálisan izgató-e vagy sem. És bizonyos rasszhoz tartozók nem izgatóak számomra. Ezért rasszista vagyok? Meg azok sem izgatóak, akik tetováltak, kövérek vagy dohányoznak. És ezért milyen ...fób vagyok.

Kérlek válaszolj erre is.

2022. szept. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

#10: a kérdésed irreleváns, válaszra sem méltó.

(Olvasd el még egyszer a 9-esben leírtakat, és próbáld meg értelmezni is.)

2022. szept. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

#11: nem, nem vagy dagadt-rasszista (mivel ilyen kifejezés nincs, mert értelmetlen), csak simán ostoba.

Hogy lehet egy testi jellemzőt egy rasszhoz hasonlítani?

Lehet a kövér ember fekete, fehér, sárga, bármilyen. És értem, nem tetszik.

De ezek szerint a jó testű pasikkal nincs bajod. Mivel másabb egy jó testű fehér, mint egy jó testű fekete?

Ha nem érted, tényleg ostoba vagy.

2022. szept. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
48%

de nem érted, mert tényleg ostoba vagy, ha nekem nem tetszik a bőrszín és a hozzájuk tartozó tulajdonságok, akkor nem tetszik és kész

mint a japánok se tetszenek

se a kopaszok

ugyanugy tulajdonság

2022. szept. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

#15: nézz tükörbe. Az önismeret rengeteget segít(ene).

Nézd, nekem nem ciki, hogy ennyire buta vagy, eddig csak a környezeted tudta, most már itt mindenki...

Ha neked a kopaszság, a kövérség és a rassz is egyformán csak egy-egy tulajdonság, akkor nincs miről beszélni.

Amúgy pont leszarom, hogy rasszista vagy, vagy nem, nem ismerlek (szerencsére), nem is érint. Az emberi butaság mélységei viszont még mindig meg tudnak lepni, pedig (különösen itt) már hozzászokhattam volna. My bad...

2022. szept. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
48%
dugnál cigányt?
2022. szept. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
47%
#9: Szerintem is más a szaguk a sötétebb bőrűeknek, és ez nekem sem jön be. Mint ahogy a büdös fehér ember szaga sem, meg a bagószag sem. És emiatt szerinted agymosott rasszista vagyok? Akkor vállalom. Bár szerintem a te agyad jobban átmosták, csak észre sem veszed. De még szerencsére nem ti mondjátok meg, hogy kivel kell lefeküdnöm.
2022. szept. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
47%

#16: Miért nem válaszolsz a kérdésemre?

Azt magyarázd el, hogy miért vagyok rasszista amiatt, mert nem vonzanak szexuálisan a néger pasik!!! Ne félrebeszélj.

Mert, mint ahogy más válaszolók számára, úgy számomra is ugyanolyan tulajdonság a bőrszín, mint a kövérség vagy a hajszín. Nem előítéleteim vannak csak az emberek külső jegyei alapján ítélem meg, hogy ki vonzó számomra és ki nem. De szerinted a bőrszín alapján ezt nem tehetném meg, csak egyéb tulajdonságok alapján.

2022. szept. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!