Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baj van velem, ha csak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj van velem, ha csak a fekete és a távol-keleti férfiak vonzanak szexuálisan?

Figyelt kérdés
Mindig is így volt. Voltak magyar párjaim is, de soha nem éreztem akkora vonzalmat. Valamiért a fekete és a távol-keleti pasik nagyon be tudnak indítani. Nem tudatos és nem is értem miért alakult így. Kicsit zavar, nem érzem magam teljesen normálisnak. Problémám nincs belőle, most is boldog párkapcsolatban élek egy ázsiai pasival, de gyakran gondolkodom rajta, hogy miért van ez. Van még más is, aki hasonló cipőben jár?

2021. nov. 24. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Sajnállak. :(
2021. nov. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Nincs. Nekem például a Távol-Keleti nők jönnek be. Azonban elismerem, hogy mindenhol vannak szép nők.
2021. nov. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

Nincs veled semmi baj!

Ízlés. Ennyi.

Én az alacsony, kicsit köpcös férfiakat szeretem. A magas, túl izmos/szálkás férfitest számomra nem vonzó

Mindenki mást szeret.

2021. nov. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Te dolgod ha ezt érzed jónak.
2021. nov. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
42%

Miféle furcsa rasszizmus van benned? Nem is vagy rasszista, mert vonzódsz más nemzetiségű pasikhoz, de közben rasszista is vagy, mert te ezt nem normálisnak gondolod. Érdekes. Szerintem ez nagyon gáz, főleg hogy a párod is ázsiai, közben meg te azon agyalsz mennyire nem normális hogy tetszik neked...

Mindenkinek más az ízlése, ezt kéne felfogni. Minden nőnek más-más kinézetű férfiak tetszenek. Neked pont ilyen. Nem értem ezzel mi lenne a gond..

2021. nov. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha boldog vagy akkor jó, áldásom rátok. De amúgy elég furcsa, már ha emiatt lennének problémáid.
2021. nov. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Dzsoki ***** válasza:
Nincs baj.Aki szexuálisan is tetszik,az biológiailag is jó lesz.
2021. nov. 26. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 sterling.archer ***** válasza:
0%
Igen, elwg undorito egy izlesed van, es ne aggodj, meg lesz meg ennek a bojtje.
2021. nov. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!