Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet hogy ez a pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet hogy ez a pasi bárkinél jobban vonz szexuálisan ?

Figyelt kérdés

Van párom de van egy pasi aki iszonyatosan vonz szexuálisan ilyet még nem tapasztaltam soha. Kölcsönös a vonzalom.De nem akarom megcsalni a páromat. Még a párommal sem volt hasonló érzés mikor össze jöttünk. (7 éve vagyunk együtt ) Nem tudom ezt most hova rakni egyszerűen nem ismerek magamra. Valaki hasonló helyzetben volt már ?


28N



2022. okt. 7. 07:20
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Ismerős érzés. Nekem is hol volt kapcsolatom éppen hol nem, de van egy kolléganőm aki nem kifejezetten bombázó, de a csúnyától is messze áll. Szóval ilyen tök átlagos. Alkatra is és fejben is. Viszont van egy olyan kisugárzása velem szemben hogy akárhány nő volt az életemben mióta ő a kollégám, egyszerűen lélekben megvadít és vágyom arra hogy lefeküdjön velem.

Viszont ez csak ilyen fellángolás és sosem csaltam illetve csalnám meg a nőmet, mert van tartásom, csupán zavarbaejtő a kisugárzàsa.


Ez ilyen. Szerintem mindenkinek van egy ilyen "Unikornisa" 😀

2022. okt. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Igen ismerős érzés csak én sajnos vagy nem sajnos, de nem tudtam megállni és meg is csaltam vele többször is.

Szintén 28 éves lány vagyok.

2022. okt. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Ja, nekem is volt. Na, én sem csaltam meg a páromat, viszont szakítottam vele, és összejöttem a "vadító" csajjal. Szerintem az együtt töltött idő során átlag kétóránként keféltünk. A többi vegyesen előjáték és veszekedés volt. Bár azt hiszem, ő a veszekedést is előjátéknak tekintette.


Végül azt mondtam neki, hogy fejezzük be, mert megőrülök. Tőlem szokatlan módon emailt írtam erről, mert élőben képtelen lettem volna ezt elmondani. A válaszát olvasás nélkül töröltem, majd tőlem szintén szokatlan módon minden közös emlékünket kitöröltem és kidobtam, majd a kukát azonnal levittem. Sajnos olyan volt nekem, mint a heroin egy függőnek. A hangjától, kuncogásától felállt. Az illatától, mozgásától brutál merevedéseim lettek.


De őszinte leszek srácok... egy normális napunk nem volt. Jól teszitek, ha nem próbáljátok ki.

2022. okt. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer volt ilyen, még az exem idején. Talán még kérdést is írtam ki. Akkoriban napi szinten találkoztam avval a férfival. Mármint nem szándékosan. Én visszafogtam magam, közben a találkozás is okafogyottá vált (buszsofőr, én meg nem mentem már arra). Szerencsére elmúlt az érzés is. Akkor nem gondoltam volna, hogy ilyen könnyen megy, nagyon kínzott a dolog. Szerencsém is volt talán, meg igyekeztem normálisan állni hozzá.
2022. okt. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%

Ez a vágy ilyen. Akarod az élvezetet vele. Ne gondolkozz, ha kicsit is gondolkozol sose derül ki, de egy életre szóló élmény lehet belőle. Csináld. Most vagy jó nő, most te is akarod és ő is most jó pasi, ő is akarja. Akkor? 20 év múlva meg majd "milyenjólettvolna" gondolatok nagyon kevesek lesznek hidd el.

45F

2022. okt. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
#5 semmi értelme szétverni egy életet egy pillanatnyi baszásinger miatt. Vagyis hát akkor nem kell csodálkozni a következményeken.
2022. okt. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
30%
Én eleve olyanokkal járok akik iszonyatosan vonzanak szexuálisan. Igy nálam nin s ilyen hogy jé lattam vkit akitől nedves is lettem.mik vannak jé
2022. okt. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!