Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szerintetek beteges...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek beteges ,hogy az izgat fel nagyon ha fürdőruhában van a csaj és úgy szexelünk félre húzott bugyival?

Figyelt kérdés
Szeretem ha a fehérnemű selymes tapintású,jobban is szeretem nyalni ha félre van húzva. De a fürdőruha az nagyon izgat!

2022. nov. 21. 10:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem beteges. Van aki sima bugyira, harisnyára, cipőkre stb. izgul te meg fürdőrucira. Kinek a pap, kinek a papné. Sokaknak furcsa lehet, de ez még a tolerálható, elfogadhatóbb fétisek közé tartozik. Ha lesz csajod majd megbeszéled vele hogy te erre gerjedsz és ne a "szokásos" szexi fehérneműt vegye fel hanem inkább fürdőruhát mert neked attól üt be a feeling.
2022. nov. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
91%
Ez abszolút nem beteges.Egy időben a feleségem úgy szerette, ha felöltözve szeretkezünk. Ő szoknyában, bugyiban, nekem a nadrágot, gatyát, csak le szabadott tolni combig, és félre húzott bugyival szeretkeztünk. Aztán abba maradt, és soha nem vallotta be, hogy milyen vágya volt ilyenkor. Minden jó, ha arra vágytok.
2022. nov. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Uhh de még mennyire izgató főleg ha egy harisnya is rá van húzva, IMÁDOM!
2022. nov. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Mi gyakran szexelünk rendes ruhában is, mi lenne ezen beteges :D
2022. nov. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem para, többen szeretik úgy.
2022. nov. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

Szeretnéd, így írd.

De még sose csináltad ezt.

2022. nov. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem beteges. Nekem is ilyen érdeklődésem van.
2022. nov. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem az mi is szoktunk így. 44N
2023. máj. 19. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!