Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen tippek, trükkök vannak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tippek, trükkök vannak arra hogy barátnőm többször kezdeményezzen? 25F 23L

Figyelt kérdés
Szinte mindig én kezdeményezek, de akkor se ellenkezik sosem, mindig élvezi. Már beszéltünk is róla de nem nagyon változik semmi. Nagy baj nincs mert akkor lenne szex amikor csak akarnám, sose utasít el. Csak szeretném belőle kicsikarni valahogy hogy többször nyisson ő. Valahogy ki akarom provokálni úgymond. Már nem tudom mi jusson eszembe, mászkáljak előtte direkt meztelenül, vagy csempésszek valami vágyfokozót a teájába..

2022. nov. 20. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne tegyél semmit senki italába. Mondjuk érthetetlen számomra a dolog. Ha valakit szeretek azt kívánom is.
2022. nov. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem még legalább 10 évig ne erőltesd ennyire! Még nagyon-nagyon fiatal, szinte nemrég volt még "kislány".


Én is inkább a 30-as, sőt a 40-es éveimben lettem valamennyire felszabadultabb a testbeszédet illetően.


Hagyd a saját ritmusában kibontakozni!


Mióta vagytok együtt és hogyan jöttetek össze, illetve ismerkedtetek meg? Milyen családi nevelést kapott otthon? És Te milyet?

2022. nov. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Legtutibb trükk: Leülsz vele és kommunikálsz.
2022. nov. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Teremts olyan játékos, erotikus helyzeteket, amiből a szeretkezéseitek alakulnak ki, hagyd őt irányítani, tapintani, csókolni, egyszóval próbáld elérni hogy megszűnjön a gátlásosság. Felváltva kényeztessétek egymást, és hagyjátok a másikat szabadon azt tenni a testetekkel amit akar.(ami a másiknak öröm)
2022. nov. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!