Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak én érzem azt, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem azt, hogy pokoli kínszenvedés leélni egy életet egy nem kielégítő méretű pénisszel a birtokomban?

Figyelt kérdés

Egy krónikus autoimmun betegségem is van (nem mintha ez már annyival többet számítana amiért nincs csinos barátnőm), de még ez sem okoz nekem olyan lelki traumát mint az a tény, hogy sosem lesz olyan kellően izmos, méretes és vastag a péniszem, amit egy hasonló filigrán érzéki csaj alig tudna megmarkolni és bármilyen rejtett vágyát (vagy vágyamat) tudnám teljesíteni azáltal, hogy remegő lábakkal nem tud kiszállni az ágyból egy átkefélt éjszaka után:

[link]


Sorstársoktól kérdezném akik hasonló komplexusban szenvednek, hogy ti hogyan tudtátok elfogadni, hogy sosem lesztek igazi álomkanok egy fiatal lány vagy érett nő ágyában és legjobb esetben is egy szexuálisan közönyös párkapcsolat jut nektek, rosszabb esetben pedig a cuckold életmód?



2022. nov. 19. 16:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
90%
Hát ha egy rossz tapasztalat után vontad le a következtetést, akkor az már a te problémád ha szex nélkül éled le az életed. Számtalan embernek megfelelő lenne ez a méret
2022. nov. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
87%
Egy ilyen tapasztalat oda tud bxszni a férfi lelkének. Viszont nem ez az egy nő van a világon. Meg nem mindegy hogy hogyan használod a szerszámot. Vegyél egy műpuncit, tedd le az ágyra, tegyél rá egy párnát hogy rá tudj feküdni és kezdd el dugni. Ha csak egyenes vonalban be-ki húzogatod akkor lehet hogy alig érzel valamit. Kezdj el kísérletezni a csípőmozgásokkal. Hullámzás, körzés. Rá kell hogy érezz a dologra. Szex közben meg figyeld a partner reakcióit hogy mikor találod el azt ahogyan jó neki.
2022. nov. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
#10: Nem volt tapasztalt. Neki előtte csak egy fél éves kapcsolata volt még 1-2 évvel korábbról egy tini fiúval.
2022. nov. 19. 18:54
 14/19 anonim ***** válasza:

Mármint nem gyerek, hanem felnőtt korukban volt 2-3 cm hosszú a péniszük ezeknek a férfiaknak.


5-ös voltam

2022. nov. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
13 és az előtte lévőknek mekkora volt?
2022. nov. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
87%

Amúgy milyen autoimmun betegséged van? Spa, ra, ap (gondolom nem ez mert akkor a fájdalomtól írni se tudnál)..? Tudom, hogy nem tudjuk, mitől van, hosszútávú orvosság sincsen rá és megkeseríti az életed, tényleg sza.r lehet, főleg pl egy spa-val.

De pl Hévizen van biológiai terápiás osztály, ott tudnak kezelni és az egész életed megváltozhat, hidd el. Plusz ha nem vagy tünetmentes rákos, fürödhetsz is :) rendbe jössz ettől jó időre és akkor egy gonddal kevesebb. Vagy mit mondtak az orvosok?

2022. nov. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

#16 vagyok, most nézem a válaszokban, hogy már 5 éve előjött, akkor gondolom kezelnek már.

De én is úgy látom, ahogy a többiek: mindkét problémádra van megoldás.

2022. nov. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ha egy nő rá van hangolva a kicsi penisszel is élvezi a szexet.
2022. nov. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
62%
Ezt bírom a legjobban, hogy átlag pocs méretű emberek rinyalnak,hisztiznek.tudnek mesélni arról kinek van oka a sajnalatra igazán.
2023. jan. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!