Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak én érzem azt, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem azt, hogy pokoli kínszenvedés leélni egy életet egy nem kielégítő méretű pénisszel a birtokomban?

Figyelt kérdés

Egy krónikus autoimmun betegségem is van (nem mintha ez már annyival többet számítana amiért nincs csinos barátnőm), de még ez sem okoz nekem olyan lelki traumát mint az a tény, hogy sosem lesz olyan kellően izmos, méretes és vastag a péniszem, amit egy hasonló filigrán érzéki csaj alig tudna megmarkolni és bármilyen rejtett vágyát (vagy vágyamat) tudnám teljesíteni azáltal, hogy remegő lábakkal nem tud kiszállni az ágyból egy átkefélt éjszaka után:

[link]


Sorstársoktól kérdezném akik hasonló komplexusban szenvednek, hogy ti hogyan tudtátok elfogadni, hogy sosem lesztek igazi álomkanok egy fiatal lány vagy érett nő ágyában és legjobb esetben is egy szexuálisan közönyös párkapcsolat jut nektek, rosszabb esetben pedig a cuckold életmód?



2022. nov. 19. 16:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Leírhattad volna mekkora mérettel nem vagy megelégedve.
2022. nov. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
52%

1# Tökmidnegy ha nincs vele megelégedve.

Amúgy meg valszeg átlagos vagy átlagon felüli. Hidd el 20/5-6-tal meg lenne elégedve.

2022. nov. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
54%
aluli bocs, már a leírt méretre gondoltam xd
2022. nov. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
74%
Ha jól sejtem akkor a szokásos 13/3,5 rinya. A kínszenvedés az nem a te problémádnál kezdődik. Az egyik örömlány mondta nekem hogy a fiútestvére gyakorlatilag pénisz nélkül született. Volt valami csökevény neki de nem rendes nemi szerv. Amikor elérte a serdülőkort akkor realizálta a srác hogy esélye sincs kapcsolatra így. Az öngyilkosságba menekült. Szóval nem kell a rinya, te ettől ezerszer jobb helyzetben vagy, az meg csak a te hibád hogy nem vagy képes kimaxolni a lehetőségeidet.
2022. nov. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%

4


Hát erről eszembe jutott, hogy egyszer láttam vagy a tévében vagy a neten, hogy ilyen 2-3 cm hosszúságú pénisszel született férfiakat mutattak. Asszem tulajdonképpen vmi verseny volt. (Talán hogy kinek a legkisebb?) Mutatták rendesen a képeket is a péniszükről, meg az arcukat. És volt barátnőjük, menyasszonyuk, feleségük.


Meg olyan nőről is láttam filmet, akinek egyszerűen nem volt hüvelybemenete. (Hüvelye talán volt, erre már nem emlékszem, de tök mindegy, mert nem volt "lyuk".) És neki is volt pasija.


Ezek az emberek mondjuk mind amerikaiak voltak, ők sokkal normálisabbak, elfogadóbbak ilyen dolgokban.

2022. nov. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

#1:

15 cm hosszú és 3,5 cm vékony ami szalaggal körbemérve olyan 11-11.5 cm kerületre.

2022. nov. 19. 18:36
 7/19 anonim ***** válasza:
91%
Neked az agyaddal van a gond akkor nem is kicsi.
2022. nov. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
96%
Akkor tényleg csak a fejedben vannak gondok, ez amúgy teljesen normális, átlagos méret. Csak bénának kell lenni, ahhoz, hogy ezzel ne tudj kielégíteni egy nőt.
2022. nov. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

#7:

Én nem így gondolom.

21 évesen volt először és talán utoljára barátnőm (19 éves konzervatív, de (számomra) vonzóbb lány). Ígéretes volt a kapcsolat (lelki is) egészen addig amíg kijelentette 3-4 alkalom után, hogy ő neki ez a méret kicsi, mert kvázi lötyögött benne a péniszem és semmit nem érzett.

Sajnos én is ezt tapasztaltam és el is fogadtam a véleményét.

Azóta meg se merek próbálkozni az ismerkedéssel.


Akkor éreztem először, hogy bizony óriási probléma toppant az életembe ami végig fog kísérni örökké.

Aztán 5 év múlva jött a krónikus betegségemről a diagnózis, de nem tett be nekem lelkileg annyira, mint az exem őszinte véleménye.

2022. nov. 19. 18:45
 10/19 anonim ***** válasza:

Muti már egy képet hogy mekkora.

Amúgy a lány milyen volt? Tapasztalt?

2022. nov. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!