Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet az oka hogy ezzel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka hogy ezzel nem elfogadóak az emberek? /F

Figyelt kérdés

Engem nagyon felizgat a cuckold fantáziában egy ideje. Próbáltam róla beszélgetni emberekkel de rengetegszer csak megkaptam hogy beteg vagyok meg hülye hogy ilyen vágyaim vannak.


Előszöris én tudom, hogy ezt az egészet nem akarnám átélni a valóságban, tisztában vagyok vele hogy nem lenne egészséges a kapcsolat miatta, nem is akarnám egyáltalán ennek kitenni, ha lenne kapcsolatom.


Másik részt nincs afelett kontrollom sajnos, hogy fantáziában mi izgat, ennek is megvannak a pszichológiai hátterei, amiért bennem ez kialakult. Ettől még nem vagyok őrült, normálisan akarom élni az életemet normális értékrendek szerint.


A fantáziákban is csak annyit képzelek el hogy valakivel lefekszik a barátnőm akivel hihetetlenül élvezi a szexet és teljesen felszabadul. Semmi beteg dolgot nem képzelek hozzá.


Mi lehet az oka, hogy ennyire nem elfogadóak az emberek egy szimpla fantáziával kapcsolatban?


2022. nov. 19. 10:17
 1/2 anonim ***** válasza:
62%

Ha ilyen defekted van , miért kell azt másoknak a pofájába tolni??

EZ a baj mint a búzások is hogy erőszakosan ráakarják , rá akarjátok erőltetni a normális emberekre.

SEnkit nem érdekel a te devianciád, csináld ott ahol nem zavarsz senkit vele és kész.

2022. nov. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kire akarnám rá tolni? Csak olyannal akarok beszélni róla akit érdekel a téma. Volt már rá példa hogy csajjal beszéltük, hogy van-e valami nem hétköznapi vágyunk. Ő is mondott egyet, én is mondtam. Ilyen kontextusban kell elképzelni. Nem olyanban hogy erőltetetten rá akarom tolni valakire, annak nem lenne sok értelme. Csak olyannal szeretnék beszélgetni róla akit tényleg érdekel.
2022. nov. 19. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!