Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mi a tapasztaltotok , mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a tapasztaltotok , mennyire elfogadóak az emberek azzal, akiről sejtik, hogy esetleg leszbi vagy legalább biszex nő?

Figyelt kérdés
2020. szept. 27. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
10%

Nincs bajom az ilyen nőkkel.

Aki biszex, az még külön izgalmas is.

2020. szept. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát rólam ordít de tök közvetlen vagyok és általában munkatársak is spanolni akarnak pl. velem. Aztán ott talán a legneccesebb az ilyesmi. Ha eljárok akkor laza, nem volt gond. Ellenben ha sétálok akkor bizonyos kisebbségtől kaptam már beszólásokat, szóval van negatív oldala is, de ez az elenyésző.
2020. szept. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen közösségben mozogsz...
2020. szept. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
A biszex nőkkel elfogadóbbak az emberek (a férfiak, nők egyaránt), de ahogy a #3-as is írja közösség függvénye. Egy jehovás körben nem tolerálnák, de az átlagembert nem érdekelné / háborítaná fel annyira - mármint a női biszexualitás.
2020. szept. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%
A leszbik eloiteletesek a biszex nokkel atlagban, es a pasik meg harmas remenyeben tekinteken rajuk. Szerintem ok kapjak a legortobb banasmodot pont.
2020. szept. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5. Egyetértek👐🏻
2020. okt. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!