Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túl tud ezen (csoportszex)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl tud ezen (csoportszex) lépni az ismerettségi kör?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm (én is lány vagyok) hétvége óta nem jön ki a lakásából, beteget jelentett és azt tervezi, hogy elköltözik külföldre. Csak tegnap tudtam meg mi történt és engem beengedett este egy hosszas beszélgetésre.


Egy 27 éves vékony és csinos lányról van szó. Semmi extra, nem öltözik kihívóan, nem is egy nagy bulizós. Eddig összesen 3 barátja volt, mindegyik viszonylag komoly kapcsolat. (fél évtől 3 évig) Ugyanakkor egy strandon már nagy sikere van a jó alakjával.


Egy ideje már mondogatta, hogy szeretne összejönni az ex pasijával, akivel még évekkel ezelőtt jártak. Azóta mindekettejüknek volt kapcsolata, de nemrég összefutottak és mindketten szabadok. Mint kiderült barátnőm magát meghazudtuló módon bepróbálkozott és elég szabadszájúan beszélt a szexről, mire vágyna... Egész estés végkimerülésig tartó szexet és hasonlókat dobott be. Hát ez lett a pasi részéről kicsit nagyon félreértve.

Szombat délutáni házibuliba invitálta meg a barátnőmet. Barátnőm tudta, hogy nem kettesben lesznek, de betudta egy első randinak. A buliban nehezen oldódott, de rendesen fogyasztott alkoholt, így feloldódott. Tánc, csókok... minden csak az ex pasijával. Szóval úgy érezte sinen van a dolog. A többiek ugyanúgy elvoltak, mint egy átlag buliban.

Estefelé aztán a társaság jelentős része lelépett, elmentek egy szórakozóhelyre. Barátnőm ott volt közepesen ittasan és rajta kívül még 5 pasi, melyből egyik az ex.

Lényeg a lényeg az ex egy csoportszexbe csalta bele. Semmiféle kényszerítés nem volt, abban az állapotban még bőven magáról tudva, de ittasan barátnőm sodródott az eseményekkel. Élvezte a figyelmet és előbb az ex pasijával szexelt úgy, hogy a többiek nézték, majd kb. minden megtörtént. Lefeküdt mind az 5 pasival egymás után, volt hogy közben egyik dugta, míg egy másikat szopott. Mindenre emlékszik, arra is, hogy az anált nem akarta és ezt tiszteletben tartották. Elég részletesen beszámolt mindenről, kivel mit élvezett. Hányszor jutott a csúcsra. Még egy kis szünetet is tartottak, elmentek zuhanyozni ami sokáig tartott, mert kifogyott a melegvíz és utána visszatértek a szexhez.

Nem olyan klasszikus összegabalyodás volt, mindig csak 1-2 pasival volt az ágyban, egy idő után a többiek már nem is mindig nézték őket. dumáltak a nappaliban, ettek a konyhában. Barátnőm is volt, hogy kiment beszélgetni, bekapni valamit. Persze azért ha ottak az jellemzően nem üdítő volt.

Egész hajnalig tartott a buli. Volt pasi, aki háromszor, volt aki csak egyszer ment el. Barátnőm nem is számolta ő hányszor, de alapvetően magáról az ott történtekről elég pozitív módon számolt be. A vége felé kezde azt érezni, hogy már nem minden esik jól neki, fájt már neki ha dugták és ahogy fogalmazott a végén inkább leszopta azt aki még a sorára várt.

Ex miatt nem bánkódik, mert nem szerelmes belé, hanem szexuális vágy volt felé és az este során nem is ő volt a legjobb szerető. Egyik srácot kiemelte, hogy mennyire jól nyalt.

Szóval az ittasság bőven benne volt abban, hogy a gruppen kialakulhatott, de szó sincs erőszakról. Kölcsönösen élvezték az egész éjszakát.


A probléma ott kezdődik, hogy miután kialudta magát vasárnap napközben már szégyellni kezdte a dolgot és addigra a fiúk eldicsekedtek a történtekkel. Nincs semmi a szavakon túl, nem videóztak, vagy hasonlók. Ugyanakkor nem egy Bp méretű város, ahol élünk és futótűzként ment körbe a hír. Még hozzám is eljutott, csak épp a "kis k**va + keresztnév" jelzőből én nem gondoltam volna, hogy ez a barátnőm lesz.

Anélkül, hogy kilépett volna a lakásból már sokan megtalálták. Ismerősök kérdezgetik, ugratják és elég sok fiú (ismeretlenek is) irogatnak neki, hogy egy olyan buliban ők is benne lennének.

Teljesen kivan, retteg mikor hívja fel az anyja, vagy valamelyik rokona, hogy leteremtse. Ez szerintem nem reális, mert nem ebből a városból származik. Ugyanakkor tény, hogy munkatársai között is többen hallottak az estéről. A baráti társaságban pedig most már mindenki tudja és ugyan nincs semmi negatív hang ezügyben (valaki csak hümmög, valaki mostanra sajnálja), de barátnőm azt mondja ezek után ő inkább megszakít minden kapcsolatot, mintsem a szemébe nézzen az embereknek.


Természetesen próbáltam tompítani a dolgokat, magammal és a jól reagáló barátokkal példálozni. Közhelyesen az "idő mindent begyúgyít" és elfelejtik, vagy épp el se hiszik dolgokkal nyugtatni, de jelenleg hajthatatlan. Nem tudom mi lesz.


Ti az itt leírtakból milyen lehetőségeket láttok a jövőre nézve? Már ha sikerülne lebeszélni az elmenekülésről.



2022. nov. 17. 11:50
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

Pontosítanék. Az éjszaka során nem tettek semmi elítélendőt.


Rohadt nagy mocsokság volt ezzel másnap eldicsekedni, főleg névvel együtt, az érintett beleegyezése nélkül.

2022. nov. 17. 12:40
 12/35 anonim ***** válasza:
22%
Nő vagyok, és nem éppen egy szende szűz, de azért a 8-as, 9-es válaszokkal nagyon egyet tudok érteni. Már ha nem kamu a sztori, mert az mondjuk elég gáz, hogy kiteregeted ország-világ elé, miközben az a szerencsecsomag a lakásból sem mer kilépni miatta. De hát minek neki ellenség, ha ilyen barátai vannak :D
2022. nov. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:

#12 - Mi beazonosíthatót írtam?


Szerintem aki a teljes történetet tudja az sokkal inkább átérzi a helyzetet. Eleve most mindenki azt gondolja, hogy ő ebbe nem csak egyszer belement, hanem eleve ezeket a lehetőségeket várja és sokadszorra teszi meg.


Egyébként tudja, hogy véleményt kérek a neten. Ha a válaszok úgy alakulnak gondoltam még a linket is átküldöm neki, de ez úgy tűnik nem lenne jó ötlet.


A pasikról amúgy csodálom, hogy nem esett szó. Azt is én írtam meg most (direkt utólag), hogy az egész sztori névvel történő kiteregetése mennyire mocsok dolog. Ők bezzeg még dicsekedhetnek is a sztorival, pedig nem épp valami lecsúszott melós alkatok, hanem amúgy diplomás és egyetemista alakok.

2022. nov. 17. 13:01
 14/35 anonim ***** válasza:
56%
A tetteinknek következménye van, ami lehet jó és rossz is.
2022. nov. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
11%
#13 miért kéne hogy szó essen a pasikról? Nem ők keféltek ész nélkül fejenként 5 nővel egy buliban. Ha így történt volna, róluk is szó lenne, ne aggódj. Mi köze ehhez a diplomájuknak? Egyetlenegy nőt dugtak, míg a kedves barátnőd 5 pasival is kefélt.
2022. nov. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:

#15 - Mennyire lenne más a helyzet, ha a barátnőm 4 másik lány társaságában feküdt volna le egyetlen pasival aki aztán másnaptól azzal dicsekedne, hogy 5 nőt döntött meg egy éjszaka során, akik mind végignézték, ahogy a többieket dugja?


Szerintem a pasi ugyanúgy dicsőségként fogná fel és a lányok (már a normálisabb) próbálná elhallgatni a dolgot.

2022. nov. 17. 13:32
 17/35 anonim ***** válasza:
51%
16 az a pasi szégyene lenne, akkor is ha ő dicsőségnek fogná fel, a mostani eset meg a barátnőd szégyene.
2022. nov. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
81%
Senkinek sem ártott vele! Nincs ebben semmi elítélendő, magánügye. Aki ezért elítéli csak irigy szánalmas figura.
2022. nov. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
73%
Én faluban lakom.Van rólam pár kép,videó forgalomban.Mindenki tudja miket csinaltam.Egyaltalán nem érdekel.Van komoly kapcsolatom,ha nem lenne is találnék.Kis idő,és elfelejti.Irogatni mindig szoktak,idegenek is,le kell tíltani őket.Amúgy meg azt a pasit kellene megfogni,aki jól nyalt.Ne szegyelje magát,nincs miért.
2022. nov. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
74%
Nem kell foglalkozni más véleményével, le kell szarni őket! Mindenki foglalkozzon a saját életével és dolgával! A barátok elfogadnak aki meg nem fogad el az nem barát. Egyébként is minden csoda három napig tart. Egy percig se szégyeld. Vagány, klassz csaj a barátnőd! Ezt férfiként írom!
2022. nov. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!