Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túl tud ezen (csoportszex)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl tud ezen (csoportszex) lépni az ismerettségi kör?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm (én is lány vagyok) hétvége óta nem jön ki a lakásából, beteget jelentett és azt tervezi, hogy elköltözik külföldre. Csak tegnap tudtam meg mi történt és engem beengedett este egy hosszas beszélgetésre.


Egy 27 éves vékony és csinos lányról van szó. Semmi extra, nem öltözik kihívóan, nem is egy nagy bulizós. Eddig összesen 3 barátja volt, mindegyik viszonylag komoly kapcsolat. (fél évtől 3 évig) Ugyanakkor egy strandon már nagy sikere van a jó alakjával.


Egy ideje már mondogatta, hogy szeretne összejönni az ex pasijával, akivel még évekkel ezelőtt jártak. Azóta mindekettejüknek volt kapcsolata, de nemrég összefutottak és mindketten szabadok. Mint kiderült barátnőm magát meghazudtuló módon bepróbálkozott és elég szabadszájúan beszélt a szexről, mire vágyna... Egész estés végkimerülésig tartó szexet és hasonlókat dobott be. Hát ez lett a pasi részéről kicsit nagyon félreértve.

Szombat délutáni házibuliba invitálta meg a barátnőmet. Barátnőm tudta, hogy nem kettesben lesznek, de betudta egy első randinak. A buliban nehezen oldódott, de rendesen fogyasztott alkoholt, így feloldódott. Tánc, csókok... minden csak az ex pasijával. Szóval úgy érezte sinen van a dolog. A többiek ugyanúgy elvoltak, mint egy átlag buliban.

Estefelé aztán a társaság jelentős része lelépett, elmentek egy szórakozóhelyre. Barátnőm ott volt közepesen ittasan és rajta kívül még 5 pasi, melyből egyik az ex.

Lényeg a lényeg az ex egy csoportszexbe csalta bele. Semmiféle kényszerítés nem volt, abban az állapotban még bőven magáról tudva, de ittasan barátnőm sodródott az eseményekkel. Élvezte a figyelmet és előbb az ex pasijával szexelt úgy, hogy a többiek nézték, majd kb. minden megtörtént. Lefeküdt mind az 5 pasival egymás után, volt hogy közben egyik dugta, míg egy másikat szopott. Mindenre emlékszik, arra is, hogy az anált nem akarta és ezt tiszteletben tartották. Elég részletesen beszámolt mindenről, kivel mit élvezett. Hányszor jutott a csúcsra. Még egy kis szünetet is tartottak, elmentek zuhanyozni ami sokáig tartott, mert kifogyott a melegvíz és utána visszatértek a szexhez.

Nem olyan klasszikus összegabalyodás volt, mindig csak 1-2 pasival volt az ágyban, egy idő után a többiek már nem is mindig nézték őket. dumáltak a nappaliban, ettek a konyhában. Barátnőm is volt, hogy kiment beszélgetni, bekapni valamit. Persze azért ha ottak az jellemzően nem üdítő volt.

Egész hajnalig tartott a buli. Volt pasi, aki háromszor, volt aki csak egyszer ment el. Barátnőm nem is számolta ő hányszor, de alapvetően magáról az ott történtekről elég pozitív módon számolt be. A vége felé kezde azt érezni, hogy már nem minden esik jól neki, fájt már neki ha dugták és ahogy fogalmazott a végén inkább leszopta azt aki még a sorára várt.

Ex miatt nem bánkódik, mert nem szerelmes belé, hanem szexuális vágy volt felé és az este során nem is ő volt a legjobb szerető. Egyik srácot kiemelte, hogy mennyire jól nyalt.

Szóval az ittasság bőven benne volt abban, hogy a gruppen kialakulhatott, de szó sincs erőszakról. Kölcsönösen élvezték az egész éjszakát.


A probléma ott kezdődik, hogy miután kialudta magát vasárnap napközben már szégyellni kezdte a dolgot és addigra a fiúk eldicsekedtek a történtekkel. Nincs semmi a szavakon túl, nem videóztak, vagy hasonlók. Ugyanakkor nem egy Bp méretű város, ahol élünk és futótűzként ment körbe a hír. Még hozzám is eljutott, csak épp a "kis k**va + keresztnév" jelzőből én nem gondoltam volna, hogy ez a barátnőm lesz.

Anélkül, hogy kilépett volna a lakásból már sokan megtalálták. Ismerősök kérdezgetik, ugratják és elég sok fiú (ismeretlenek is) irogatnak neki, hogy egy olyan buliban ők is benne lennének.

Teljesen kivan, retteg mikor hívja fel az anyja, vagy valamelyik rokona, hogy leteremtse. Ez szerintem nem reális, mert nem ebből a városból származik. Ugyanakkor tény, hogy munkatársai között is többen hallottak az estéről. A baráti társaságban pedig most már mindenki tudja és ugyan nincs semmi negatív hang ezügyben (valaki csak hümmög, valaki mostanra sajnálja), de barátnőm azt mondja ezek után ő inkább megszakít minden kapcsolatot, mintsem a szemébe nézzen az embereknek.


Természetesen próbáltam tompítani a dolgokat, magammal és a jól reagáló barátokkal példálozni. Közhelyesen az "idő mindent begyúgyít" és elfelejtik, vagy épp el se hiszik dolgokkal nyugtatni, de jelenleg hajthatatlan. Nem tudom mi lesz.


Ti az itt leírtakból milyen lehetőségeket láttok a jövőre nézve? Már ha sikerülne lebeszélni az elmenekülésről.



2022. nov. 17. 11:50
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
22%
Aki bérbeadta a sexgét, riszálja is. Így járt. Jobb az új lap, nem sok értelme lenne ottmaradni.
2022. nov. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 Aladdin21 ***** válasza:
82%
Szerintem ne fogallkozzon ezzel senkinek semmi köze, ahhoz, hogy ő mit tesz, az ő élete.
2022. nov. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
62%
Valószínűleg mindig meglesz a bélyeg rajta az ismeretségi körben. Ez ilyen.
2022. nov. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
48%
Ordas nagy kamu.
2022. nov. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
90%
szerintem várjon egy hetet és kb mindenki elfelejti :D ha esetleg tényleg hónapokkal később is folyamatosan ezt kapná akkor költözzön
2022. nov. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
48%
Sajnalom a baratnodet....
2022. nov. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
82%

Hú basszus, eléggé alaposan leírtad a szex részét, teljesen beleéltem magam a helyzetbe, szóval baromira jól írsz.


Pasi vagyok, szóval ebből a szempontból tudok nyilatkozni. Az biztos, hogy erre a sztorira egy darabig visszagondolnék, amikor magammal foglalkozom, de nem vagyok az a fajta, aki a haverokkal együtt csámcsogna ezen, inkább megtartanám magamnak a történetet. De szerintem ezzel így eléggé visszafogottnak számítanék.

Szerintem a gond inkább akkor lesz, amikor a nagymenő srácok folyamatosan ezt kürtölik világgá és ezáltal nem fog egyhamar csillapodni a téma.

Ahhoz tudnám hasonlítani, mint itt amikor egymás után pörögnek az újabb kérdések, de mondjuk hozzászólás sorrendben lennének láthatók és mindenféle kiemelés nélkül folyton az élen lenne, legalábbis egy jó darabig biztos. Kérdés hogy mikor válik már kellően lerágottnak a téma, budapesti vagyok, szóval nem tudom egy kisebb zártabb közösségben meddig keringenek úgy alapból a témák.

2022. nov. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
22%

Így jár az, aki kevés IQ-val születik.

Okos, értelmes ember nem rúg be, nem alázza meg magát, nem a farka/puncija irányítja és van tartása. Barátnőd majd belerázódik ebbe a szakmába.

2022. nov. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
17%

Meneküljön csak! Gondolkodni, nemet mondani kellett volna! Remélem jól be szipkázott valami fertőzést! Nem tudom sajnálni! Ez ő valójában, egy mocskos kis rbnc!

Akit egy napon keresztűl 5 pasi dug?

Megérdemli!

2022. nov. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

#7 Nem annyira kicsi közösség. Megyeszékhely, bár nem a legnagyobbak közül.


Mivel szerintem az ilyen esetek többségében kihasználják a lányt így át akartam adni azokat a történeti elemeket, melyek alapján én magam sem godoltam úgy egy percig sem, hogy bármi olyat tettek volna a fiúk, ami túlmegy a határon. Törvénytelen dolgot meg pláne nem.


Egy részüket, köztük az exet ismerem én is.

2022. nov. 17. 12:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!