Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire vagytok szüzek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagytok szüzek?

Figyelt kérdés

A kérdés nehezen értelmezhetőnek, vagy teljesen értelmetlennek tűnhet elsőre. Aki elolvassa a kifejtést, szerintem neki kerek lesz a kérdés 😉



Tehát alapból van aki szűz¹

Másik kategória a petting-szűz²

Leginkább tartózkodóak a csókszüzek³


Hány éve, és mennyire foglalkoztat a dolog? Mi tart vissza, hogy lépj? Félsz, hogy csalódást okozol? A vágyaidat szégyenled, a testedet/arcodat, vagy valami olyan dolgot ami a szexualitással jár együtt?


Igaz lehet az, hogy az első pettingig legnehezebb eljutni? Vagy akinek ez már összejön, már az aktust is mindenképp szeretné?


******************************


#1: Tehát nem közösült még (hüvely+pénisz). Ha volt petting, akkor ő még ide tartozik. Akármi is történt ott. (Hetero a kategória, tehát homoszexuális férfiakra és nőkre ez így nem értelmezhető)


#2: Ha valaki nem pettingelt még (akinek társa és önmaga is fel volt öltözve közben, őt most vegyük ebbe a kategóriába)


#3: Nyilván azokra gondolok, akik még nem csókolóztak. Szájra puszit ne vegyük ide.



A kategóriák nem feltétlen hierarchikusak. Elméletben előfordulhat példaul, hogy valaki pettingelt -sőt akár szexelt is-, de valamiért nem volt csók. Természetesen ha akarata ellenére történt, az nem ugyan az.


******************************



2022. nov. 15. 21:48
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
96%
Te aztán baromi sokat ismerkedhettél piásan prolongálás közben :D Nemi erőszak... Jézus de beteg egy f sz vagy( faszi vagy egyáltalán?) Látszik hogy nem tudod mi a pálya ha az ember iszik nőtársaságban. Talán az ájulásig ivást eltúloztam-bár volt már rá példa- de ennyire végletekben talán nem kellene gondolkoznod, az efféle ismerkedési szokásokat illetően. Gondolom szigetfesztiválon sem jártál, vagy csak egy hétköznapi házibulin... hidd el , ezeken a helyeken iszol és dugsz. Néha szimultán is.
2022. nov. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
0%
#31 meg megfulladsz a portól de ez mellékes :D
2022. nov. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:

Kedves 31-es, biztos szavazóbázisa vagy annak a pártnak amelyik a legtöbb zsákos rohadt krumplit adja


Ha szereted a sört, akkor borítékolható a 2 farkú~ szimpátia. Köszönjük, hogy gusztustalan testeddel széndioxidot kötsz meg. Sajnos ennél nagyobb pozitívumot még nem tudunk rólad, bár gyanítom nem is fogunk SOHA.


Nem mellesleg jó volt a tipped; Sziget fesztiválon nem voltam még életemben. Valahogy egyik porcikám sem kívánja a moslék minőségű hangosítást, pláne nem olyan túlzó hangerővel ami csak a fülemet teszi tönkre. A szálló porról, bokorban székelő, mosdatlan -és csak az Isten tudja hány féle infekcióval rendelkező- igénytelen népekről még nem is beszéltünk.


Szóval köszi. Szerintem mielőtt jelzőket aggatsz másra, előbb tanulj. Olvass, képezd magad. Nem magfizikára gondolok, csak az alap dolgokra: állampolgári és jogi ismeretek. Ilyenek. Tudod... Esetleg egy kis etikett is jól jöhet.


Minőség!


Én inkább erre törekszem. Mindíg, minden körülmények között.

2022. nov. 16. 20:27
 34/39 anonim ***** válasza:
83%

Öööö te most prolongálsz velem? Mert jobb szeretem ha előtte meghívnak egy kávéra, mielőtt így, vazelin és előjáték nélkül belém jönnek verbális lőcsüket rázva, a frusztrált és önhittségben dagonyázó bigott aggszüzek. Volt dolgom ilyenekkel :D Amúgy hadd gratuláljak! Ügyesen feltártad a hiányosságaim, jár a taps neked. Lenyűgöző ahogy próbálsz megfejteni, ki-milyen-mennyire tanult vagyok :D

A testemre tett megjegyzést elnézem neked, hiszen nem ismersz. A próbálkozásod is hogy műveltnek hass sem zavar, hiszen aki elolvassa a válaszod , tisztán látja a szánalmas próbálkozást a választékos fogalmazásra, amitől az csak modorosnak hat. Az alekoszi idézet, na az amitől elszakadt a gépszíj! Az (ál)műveltség, a 8 elemivel való fecskenadrágos pózolásod tette be a kaput nálam, mert most már csak ezt látom belőled! :D

Remélem csak trollkodsz, mert ha ez a valód, akkor nem élsz, csak egy darab, önigazolásokat és konvenciókat hajszoló, rágós, élettelen húsdarab vagy.

Ez a probléma... a hús hiánya! Na nem a hatósági áras far-hátra értem, hanem amitől a szexuális életedben helyre állna az egyensúly, vagy legalábbis kevesebbet prolongálnál.

Tudod mit? Azt hiszem túl görcsösen igyekszel valami képzelt minőségi életet élni, miközben a valódi dolgok, mint a szex, bulizás és ismerkedés, vagy csak egy kis lazaság, kimarad az életedből, mígnem rádöbbensz nem éltél rendesen. Persze lehet én tudom rosszul, és csak pro izélek...

De vajon jól éled-e az életed?

2022. nov. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
39%
Azt bìrom amikor valaki azt àllìtja hogy ha nem mész bulizni, lerészegedni akkor nem élsz igazàn, vagy nem teljes az életed ezàltal.. Nekem az a buli szórakozàs hogy haverokkal leülünk tàrsasozni vagy kocsmába megyünk vagy mindenki otthonmarad és online gamelünk reggelig. Engem ez tesz boldoggá és nem a dizsi.. Akkor ezek szerint nem teljes az életem? Kötve hinném.. Kimaradt a bulizós korszak? Kimaradt de szereztem màs élményeket.. Amúgy meg a party arc mit fog mesélni az unokáknak? És akkor gyerekek ment a diumdisu zene én màr ki voltam megláttam a nagycicis szőke ciklont kézemfogtam és bementünk a mosdóba dugni mint a majmok.. Majd màsnap bódultan keltem.. hmm grat nagyfater ügyes voltál,jó példaképünk vagy :D
2022. nov. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim válasza:

Hello én az 1es kategória vagyok hiába beszéltem cseten addig hogy találkozzunk is sajnos nem jutottam el pedig már szívesen kipróbálnám.

21L

2022. nov. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
100%
30 éves vagyok, még egy csók sem jött össze
2023. márc. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

3

18f

2023. jún. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

0.5-análisan még nem próbáltam semelyik szerepben sem


21/l

2023. jún. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!