Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire vagytok szüzek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagytok szüzek?

Figyelt kérdés

A kérdés nehezen értelmezhetőnek, vagy teljesen értelmetlennek tűnhet elsőre. Aki elolvassa a kifejtést, szerintem neki kerek lesz a kérdés 😉



Tehát alapból van aki szűz¹

Másik kategória a petting-szűz²

Leginkább tartózkodóak a csókszüzek³


Hány éve, és mennyire foglalkoztat a dolog? Mi tart vissza, hogy lépj? Félsz, hogy csalódást okozol? A vágyaidat szégyenled, a testedet/arcodat, vagy valami olyan dolgot ami a szexualitással jár együtt?


Igaz lehet az, hogy az első pettingig legnehezebb eljutni? Vagy akinek ez már összejön, már az aktust is mindenképp szeretné?


******************************


#1: Tehát nem közösült még (hüvely+pénisz). Ha volt petting, akkor ő még ide tartozik. Akármi is történt ott. (Hetero a kategória, tehát homoszexuális férfiakra és nőkre ez így nem értelmezhető)


#2: Ha valaki nem pettingelt még (akinek társa és önmaga is fel volt öltözve közben, őt most vegyük ebbe a kategóriába)


#3: Nyilván azokra gondolok, akik még nem csókolóztak. Szájra puszit ne vegyük ide.



A kategóriák nem feltétlen hierarchikusak. Elméletben előfordulhat példaul, hogy valaki pettingelt -sőt akár szexelt is-, de valamiért nem volt csók. Természetesen ha akarata ellenére történt, az nem ugyan az.


******************************



2022. nov. 15. 21:48
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:

8-as és 9-es, az életnek és idegenek nincs vaginája , sem hüvelye. Szóval tudjátok a választ.


Kérném a többi apróbb kérdésre is reagáljatok. Az hordozza a miliő esszenciáját.


1-es, ezek szerint azonos neművel volt valami tapasztalat? 😏


Mindenre kíváncsi vagyok, a nem hetero interakciókra is. Csak tessék szíves lenni, odaírni hogy nem hetero viszony volt. Másként nem tudjuk majd értelmezni.

2022. nov. 15. 22:09
 12/39 A kérdező kommentje:
Azaz nincs vaginája, sem pénisze*
2022. nov. 15. 22:10
 13/39 anonim ***** válasza:
xd
2022. nov. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
#11 Mit nem értesz ezen?
2022. nov. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
1-es voltam
2022. nov. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
Kérdező, borzalmas a stílusod :D
2022. nov. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
2
2022. nov. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:

Köszi 22:35, de ez most nem volt kérdés. Természetesen jogod van a véleményénedhez.


Nem mellesleg azt elismerem hogy fura vagyok. Sajnos más vagyok 😐 (Bizonyos értelemben fogyatékos, de nem érzelmileg, és nem is érzelmileg)

2022. nov. 15. 22:44
 19/39 A kérdező kommentje:
Akarom mondani: nem érTELmileg, és nem is érzelmileg.
2022. nov. 15. 22:47
 20/39 anonim ***** válasza:
Mennnyire vagy túsz? :)
2022. nov. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!