Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire vagytok szüzek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagytok szüzek?

Figyelt kérdés

A kérdés nehezen értelmezhetőnek, vagy teljesen értelmetlennek tűnhet elsőre. Aki elolvassa a kifejtést, szerintem neki kerek lesz a kérdés 😉



Tehát alapból van aki szűz¹

Másik kategória a petting-szűz²

Leginkább tartózkodóak a csókszüzek³


Hány éve, és mennyire foglalkoztat a dolog? Mi tart vissza, hogy lépj? Félsz, hogy csalódást okozol? A vágyaidat szégyenled, a testedet/arcodat, vagy valami olyan dolgot ami a szexualitással jár együtt?


Igaz lehet az, hogy az első pettingig legnehezebb eljutni? Vagy akinek ez már összejön, már az aktust is mindenképp szeretné?


******************************


#1: Tehát nem közösült még (hüvely+pénisz). Ha volt petting, akkor ő még ide tartozik. Akármi is történt ott. (Hetero a kategória, tehát homoszexuális férfiakra és nőkre ez így nem értelmezhető)


#2: Ha valaki nem pettingelt még (akinek társa és önmaga is fel volt öltözve közben, őt most vegyük ebbe a kategóriába)


#3: Nyilván azokra gondolok, akik még nem csókolóztak. Szájra puszit ne vegyük ide.



A kategóriák nem feltétlen hierarchikusak. Elméletben előfordulhat példaul, hogy valaki pettingelt -sőt akár szexelt is-, de valamiért nem volt csók. Természetesen ha akarata ellenére történt, az nem ugyan az.


******************************



2022. nov. 15. 21:48
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
61%

Pff...


1-es típusú szűz vagyok.

15 éves koromtól érdekel a dolog.

A csalódástól tartok, de egy normális partner is önmagában kihívás. De amúgy nincs bajom azzal, hogy szűz vagyok, sem azzal ha az maradok.


A testem sem egy modellé, szóval igen, szégyellem, de ha olyan a partner akiben megbízol, akkor általában nincs gond vele.


Nehéz eljutni az első pettingig, mert bizonytalan vagy. Ez a jó alkalom? Ő a jó partner? Megbánom? Várjak még? Mennyire és mit engedjek elsőre?


Nálam nem ment tőle könnyebben a szex, se nem lett vágyam rá. Szóval maradtam szűzen.

2022. nov. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
Sörhöz még hozzáférek, kedved 22:48! 🤣
2022. nov. 15. 22:52
 23/39 anonim ***** válasza:
Sajnos nem vagyok pesti, de ha egyszer majd fent leszek írok, de csak ha van arany ászokod...:)
2022. nov. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:

Sorry, 'Ászok nincsen. Meg macskám sem, ráadásul nem anyámmal élek.


Ja, és BKV-val járok Babetta helyett.

2022. nov. 15. 23:03
 25/39 anonim ***** válasza:
Hát, análisan még az vagyok, de heteró férfiként ez természetes. Ha bárki-akiket egy kicsit is zavar a számok által jelzett titulus/állapot- venné a fáradtságot, és leugrana egy hétvégén a buliba, majd ott ájulásra inná magát, miközben a felszabadult gátlásoktól mentesen flörtölne és ismerkedne, nem törődve a mások által elvárt külső adottságokkal(értsd a kevésbé helyes és vagy csinos emberekkel) akkor az jó eséllyel puncit/ farkat kapna magának.
2022. nov. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
1-es típus, barátommaé nem dugtunk még, de a dry hump, orál, kézimunka rendszeres.
2022. nov. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
Nekem már csak a horoszkópom szűz.
2022. nov. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
20+ éves koromig 100% szűz voltam utàna lett baràtnőm aki megrontott és belevitt a rosszba teljesen. Csók,petting,szex minden ami kell és semmi ami nem :D
2022. nov. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:

Hálás vagyok a hasznos hozzászólásokért, pláne azokért amelyek a kérdésre válaszoltak.


#21 (22:51) neked kiemelten köszönöm! 👍👍👍 Igazán példaértékű hogy vetted a fàradtságot, -vélhetően- az egész kérdést elolvastad és a kiegészítő kérdések sem kerülték el figyelmedet.


Egy dolgot nem értek a válaszodban (amit lehet hogy mindenki más mondjuk ért). Ezt írod:


"Nálam nem ment tőle könnyebben a szex, se nem lett vágyam rá. Szóval maradtam szűzen."


Szóval mi az konkrétan, ami nem ment tőle könnyebben? Illetve pontosan mitől nem ment könnyebben ez a valami?



#25


Az egyén olyankor nem cselekvőképes. Tehát ha úgy másznak egymásra valakivel, akkor az nemi erőszak. Tényleg ilyesmit prolongálsz..? 😮

Na neee!


Ha nem hiszel az ájulásig ívásban, miért reklámozod?! Viszont ha komolyan gondoltad, akkor van egy rossz hírem: már a végbeled sem szűz (csak nem emlékszel rá ) + simán lehet hogy HIV+ vagy.



Nem mellesleg a pia nem dobja le a gátlásokat, nem oldja meg a problémákat. Esetleg segít őszintébben kommunikálni. Az ilyen mély dolgokat biztosan nem. Te ezt nyilván nem értheted és nem is értesz velem egyet.

2022. nov. 16. 08:32
 30/39 anonim ***** válasza:

#29


"Szóval mi az konkrétan, ami nem ment tőle könnyebben? Illetve pontosan mitől nem ment könnyebben ez a valami?"


A kérdésben szerepelt, hogy:

"Igaz lehet az, hogy az első pettingig legnehezebb eljutni? Vagy akinek ez már összejön, már az aktust is mindenképp szeretné?"


Erre akartam válaszolni, hogy nálam nem csak a pettingig volt nehéz eljutni, hanem a szexhez is.

Tehát nálam attól még, hogy volt petting, a szexhez ugyanúgy nehéz eljutni.


Továbbá arra is értettem a válaszom, hogy nálam azért mert volt petting nem jelentette, hogy az aktust is mindenképpen szeretném.


Szóval röviden:

A petting nálam nem tette könnyebbé a szexhez való utat, de mindenképpen kell, hogy lássam tényleg bízhatok-e a partnerben.

2022. nov. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!