Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan nő, akit izgat, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő, akit izgat, ha egy pasi tapasztalatlan testközelben?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen ennyi lenne a kérdés.

2022. nov. 13. 23:21
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Nem hiszem hogy ez izgató bárkinek is. Nincs vele semmi baj, senki nem úgy születik hogy egy Adonisz az ágyban, de nem izgató.
2022. nov. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem
2022. nov. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
19%
Amelyik nőnek nem az az érték, hogy egy férfi szűzen feküdjön le vele, amikor feleségül vette, az menjen a bikaborjúk irányába.
2022. nov. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Engem egy kicsit igen. Nem tudom miért, pedig alapból a domináns, tapasztalt, macho pasikra bukok, de van benne valami ami mégis izgat.
2022. nov. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Esetleg olyan domina, akit izgatnak a szűz pasik
2022. nov. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%

A "szűzvadászokat" de azok inkább a fiatalabb pasikra vannak rágerjedve. Ritkább viszont mint a fehér holló.

Fogadj meg egy tanácsot bro': ne a sültgalambot várd a szádba hogy egy nő majd rádugrik hanem próbáld meghódítani, elnyerni a kegyeit. Ha ez sikerül akkor majd belejössz, akarj fejlődni. Na hajrá, csak ügyesen :)

2022. nov. 14. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
27%
Igen imàdjàk, evvel is szoktam kérkedni és ràmvetik magukat azonnal
2022. nov. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
16%
Én vagyok a világ egyik olyan legocsmányabb férfija, akire még 34 évesen se vetette rá magát egy nő, ezért legalább fél milliót is fizetnék azért, hogy megrontsanak.
2022. nov. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Van különbség a tapasztalatlan és a szűz között! Kérdező, melyikre gondoltál?


Számtalan ember és vágy létezik, ahogy nagyon sok fétis, így akadnak olyan nők is, akiknek a szűz, ill. tapasztalatlan (estleg töketlen) pasik jönnek be. Talán egyes idősebb szűz nők úgy képzelik, nekik könnyebb lenne egy szintén késői szűz pasival. (ilyenről olvastam már itt)


Férfias, határozott jelenségként az én személyes tapasztalatom, eddig minden barátnőm, partnerem, nejem (másodikkal élek) ki nem állhatták a tutyimutyi pasikat. Számukra én voltam a megfelelő. De nem egy olyan nővel volt már próbálkozásom, aki számára én túl sok voltam. Nekik talán megfelelő lenne a tapasztalatlan pasi.

2022. nov. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem teljesen semleges

Aranyos ha velem veszíti el főleg,hogy utána odáig lesz értem de most csak emiatt nem fogok jobban vagy kevésbé szeretni senkit

2023. febr. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!