Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz ha én 20 évesen csókolózta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha én 20 évesen csókolóztam meg szexeltem először, de nem szerelemből történt?

Figyelt kérdés

Úgy voltam vele hogy más jobb lenne túlesni rajta. De nem értem azokat akik már 16 évesen találnak szerelmet és vele élik meg ezeket. Szerencsések lehetnek ha már annyira fiatalon sikerül.

Fiú vagyok.


2022. nov. 13. 12:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem gáz!

Akiknek 16 évesen faszijuk/csajuk van, ők sem mind szerelmesek... Csaxólok 🐸


A szexhez nem muszály szerelem. De tisztelet, önzetlenség, szexuális vonzalom, őszinteség és bizalom azért fontos kellékek


33F

2022. nov. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. nov. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kutyát nem érdekli amúgy...
2022. nov. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jó neked , én 23-24 évesen jutottam szexhez először bàr az szerelem volt
2022. nov. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz, sok embernek alkalmiban volt, de ettől sem jobb, sem rosszabb ember nem leszel (csak az erkölcscsőszök szemében). Nekem is alkalmiak voltak az elsők, de tény hogy közelébe sincs annak az érzésnek amikor szerelemből történik.
2022. nov. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én 22 évesen csókolóztam, szex nemvolt


22f

2022. nov. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az embereknek semmi nem jó. Hozzáteszem, ezek olyan dolgok, amikhez senkinek semmi köze, hogy bíráskodjon.


Ha fiatalon kezded, az valakinek normális lesz, a java talán szörnyülködik, hogy felelőtlen fiatalság. Ha 16-17 évesen nem volt se csók, se szex, se randi, se kapcsolat, se semmi, akkor már itt lenne az ideje. Ha azon felül nincs, már le vagy maradva és biztos valami bajod van mentálisan, hiszen sokan akár már 13-14 évesen randiznak, csókolóznak, akár szexelnek is.


A te érzésed, neked gáz vagy nem gáz. Szerintem nem az.


Üdv, egy 21 éves lány, aki nem: csókolózott, randizott, pettingelt, szexelt (pedig lehetőségem az volt minderre).

2022. nov. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, 10 éve csak alkalmiba dugok. Nincs ennél jobb.
2022. nov. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
merre laksz, hogy nézel ki?
2022. nov. 14. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!