Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti, akik házasságotok mellett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, akik házasságotok mellett itt beszélgettek, ismerkedtek privátban. Miért teszitek?

Figyelt kérdés
Rossz a házasság? Nincs szex? Ezeket akarjátok pótolni virtuálisan? Vagy nem csak virtuálisan?

2022. nov. 12. 10:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Mert nem szexel velem a feleségem.
2022. nov. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
78%

azért mert házas vagyok, nem azt jelenti hogy bezár egy sötét barlangban és nem szólhatok máshoz :D

N

2022. nov. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
73%
Pár hónapja még azt gondoltam, hogy találok hasonló nőt, aki szintén egy diszkrét szeretői viszonyra vágyik, amitől a gyengéd érzelmek sem állnak távol. Ezt most már cáfolni látszanak a tapasztalatok, de itt ragadtam. Igaz, az én hibám is, mert nem írok szinte soha priviket. A való életben megszoktam, hogy a jó nőkbe belefutok, nem pedig utánuk.
2022. nov. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyunk házasok, de elég régen együtt vagyunk. Nem szoktam sem ismerkedni, sem kéretlenül ráírni senkire, de a válaszaimra szoktam kapni priviket. Szeretek így ismeretlenül beszélgetni, de van egy határ, amit nem szoktam átlépni.
2022. nov. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Engem feldob, energetizálés jókedvre derít egy jó partnerrel történő színes beszélgetés, és az így keletkező plusz

energiát át tudom vinni a családi életembe :)

F59

2022. nov. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Jobban meg sem lehetett volna fogalmazni mint ahogy a #5 tette.
2022. nov. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
24%
Megbeszéltük, megtehetem. Kíváncsi vagyok másra is rajta kívül. Barátság extrákkal kapcsolatot keresek szép fiatal lánnyal. 44f. Őszinte. 🙄
2022. nov. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
40%
Szeretek nyalni, de itthon nincs rá pehetőség, ezt szeretném pótolni, nem csak virtuálisan...
2022. nov. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
A feleségem már nem akar velem szexelni és a jelek szerint mással kefél.
2022. nov. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg mindig áll a farkam.
2022. nov. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!