Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, lányok, sose volt még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok, sose volt még hogy egy nőgyásztól kicsit benedvesedtek volna?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok vele, hogy ez egy kellemetlen vizsgálat ahova nem szívesen mennek a nők...De ha jóképű fiatal doki, aki gyengéden ér hozzátok, és hát akkor is legérzékenyebb testrészeket tapogatja meg. .

2022. nov. 7. 05:23
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
#20 Miután kiderült, hogy a kérdező szerint csak az a normális, aki felizgul, nem is érdemes komolyan venni a kérdést.
2023. febr. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
"Miután kiderült, hogy a kérdező szerint csak az a normális, aki felizgul" ezt hol írtam? Én csak kérdezem...
2023. febr. 2. 05:12
 23/26 anonim ***** válasza:
15%
Nekem szexi dokim van és szívesen dugnék vele. Izgat, ahogy vizsgál.
2023. febr. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
39%

23

Na, és még a nők hangoztatják, hogy az csak egy orvos ... A fenét. Egy nőgyógyásznál nem lehet elvonatkoztatni attól, hogy a nemi szerveket vizsgálja. Biztosan őt nem érdekli a szitu, de attól még ez a helyzet.

2023. febr. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Tudom hogy ez egy kellemetlen vizslat, de azt nem hiszem el hogy még soha nem volt egyetlen nő sem, aki beindult volna egy gyengéden hozzá érő dokkitol.
2023. febr. 3. 05:17
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon gyengéd volt a doki, amíg belém nem dugta a tágítót, nem kapargatott meg belül, és nem döfködte a hasamat az ujjaival.


Kva izgató, mondhatom.

2023. febr. 3. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!