Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, lányok, sose volt még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok, sose volt még hogy egy nőgyásztól kicsit benedvesedtek volna?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok vele, hogy ez egy kellemetlen vizsgálat ahova nem szívesen mennek a nők...De ha jóképű fiatal doki, aki gyengéden ér hozzátok, és hát akkor is legérzékenyebb testrészeket tapogatja meg. .

2022. nov. 7. 05:23
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Sose volt és nem is lesz, nagyon másképp képzeled el ezt a vizsgálatot mint amilyen
2022. nov. 7. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Számomra az pont nem az a hely és helyzet amitől izgalomba jövök.
2022. nov. 7. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
85%
“gyengéden ér hozzátok” “tapogatja meg” - nem tapogat, pláne nem gyengéden. Felnyomja a kib* kacsát (egy jó nagy és hideg fém eszköz), hogy kitárja a vaginát, és megnézze, nem vagyok-e rákos.
2022. nov. 7. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
0%
#3 kacsázik a punikáddal.
2022. nov. 7. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
91%

De, eszméletlen izgató amikor behelyezi a kacsát, amikor rák szűrés alatt megkapargat belülről, vagy hüvelyi ultrahang alatt feldug egy hosszú valamit amit megforgat bennem.

Ha nem esett volna le, irónia volt.

2022. nov. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
62%
Előtte nem nedvesedtem, közben meg ugyebár ő síkosítja a területet az eszközök használatához. Az ujjal való vizsgálatnál viszont voltak már kellemes gondolataim a helyes nőgyógyásszal. Nekem az a része nem kellemetlen, de a hüvelyi uh-t már nem szeretem, ott nem tudnak így elkalandozni a gondolataim.
2022. nov. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Köszi 6-os hogy végre Te normálisan válaszoltál.
2022. nov. 7. 08:04
 8/26 anonim ***** válasza:
86%

Normálisan elmondom, hogy nem.


Nem izgató, túl akarok esni az egészen, mihamarabb.


A doki lehet másodállásban egy olasz modell is, nem fog érdekelni szexuálisan. Csinálja meg a vizsgálatot gyorsan és ügyesen, hadd mehessek dolgomra.

2022. nov. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
83%
Nem izgultam fel nőgyógyászati vizsgálat közben de vizsgált igazán jóképű fiatal doki de aközben sem, ez nem arról szól.
2022. nov. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
9%
Én felizgultam már, többször is. Mindig finoman ér hozzám, semmi nem volt még kellemetlen. A ciki az, hogy többször elkezdett lüktetni akaratlanul a hüvelyem ahogy az ujja bent volt, és azt nem tudom leállítani.
2022. nov. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!