Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, lányok, sose volt még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok, sose volt még hogy egy nőgyásztól kicsit benedvesedtek volna?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok vele, hogy ez egy kellemetlen vizsgálat ahova nem szívesen mennek a nők...De ha jóképű fiatal doki, aki gyengéden ér hozzátok, és hát akkor is legérzékenyebb testrészeket tapogatja meg. .

2022. nov. 7. 05:23
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Azt tapasztalom, hogy ha egy nőt megkérdeznek hogy férfi vagy női nőgyógyászt választana inkább. Legtöbben azt válaszolják, hogy nőt. De amikor tényleg van levőségük választani inkább a pasihoz jelentkeznek be..
2022. nov. 28. 08:01
 12/26 anonim ***** válasza:
52%
De volt
2022. nov. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
84%

Hú, pont a múlt héten voltam, közben eszembe jutott ez a kérdés :D


Az egyetlen kellemesnek mondható pillanat az ultrahang volt - annak is csak az eleje.


Amikor bedugják azt a fém cuccost - maga a fém mivolta (hideeeg), és hogy hárman voltak rajtam kívül a szobában, még jobban csökkentette az élvezet-faktort, ami eleve a béka segge alatt volt.


Ergo nem, nem izgultam fel.


Aztán azt a sza... Műszert még el is fordította bennem 90°-ban, hogy körülnézzen. Azaz annyira azért nem, de annyinak érződött.


Alig vártam, hogy vége legyen.


Itt csak nők voltak.


Ezután jött a rákszűrés, amit már férfi doktor végzett. A kérdés kedvéért (komolyan) arra koncentráltam, mit is érzek pontosan iránta.


Azt, hogy vajon mennyire jó szakember, és mennyire bánik jól vel, mint beteggel. Ennyi.

A kinézete meg se ragadt, annyira rákészültem a vizsgálatra.


Na, a doki maga okés volt. Gyors, precíz, kedves. Ugyanezt várom el pl. a fül-orr-gégésztől is.


A vizsgálat minden, csak nem egy erotikus kéjálom.


Bedugja a fém tágítót, bent mintavétel miatt megkapar - ezt még egy órán át éreztem (nem fájt, csak na) és az ujjaival bele is bökött a hasammal (méh kitapintása), és kérte, hogy ne feszüljek be annyira.


És persze ott a tény, hogy a vizsgálat lényege, hogy felfedezzék, van-e probléma. Pl. rák. Ami több családtagomat is csendesen elragadta.


Summa summarum, örülök hogy évente, és nem havonta ajánlott menni.

2022. nov. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
70%
Neked urologusnal felall ?
2023. jan. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
15%

#13

Sosem értettem, hogy a nők ezt miért vállalják be, hacsak nem nagyon muszáj (terhesség, szülés). Én ugyan nem tenném ki magam ilyesminek, és szerencsére a párom sem jár.

2023. jan. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
79%

#15 A doki nem írja ki a fogamzásgátlót, ha nincs meg az éves szűrésem


Plusz veszítettem már el nem egy családtagot rák miatt. Alattomos fsszopó - ha tüneted van, akkor sokszor már késő. Szemmel tartom a rohadékot.

2023. jan. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
21%
16 Mi inkább lemondtunk a hormonális cuccokról, csak ne kelljen a páromnak menni. Egy csomó nyavalyát maga a fogamzásgátló idéz elő. A sokat emlegetett méhnyakrák meg viszonylag ritka, pláne, ha nincs hpv a szervezetben.
2023. jan. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
#7 Gyerekes, hogy csak az igenlő választ tekinted normálisnak, holott a nemmel válaszolók is teljesen normálisak. Van egy prekoncepciód, és ahhoz vársz megerősítést.
2023. jan. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
37%
Nőgyász? Egy jó karban lévő, vigaszra vágyó özvegy észbontóan szexi lehet az alakját kiemelő gyászruhában. A virrasztáson félrevonulni egy rejtekhelyre, gyászmisén egymásnak esni a gyóntatófülkében... Nincs is annál izgatóbb!
2023. jan. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem izgultam fel nőgyógyászati vizsgálaton. Sőt. Szinte annyira össze ugrottak sokszor az izmaim, hogy vizsgálni is alig tudtak. 🤷🏽‍♀️
2023. febr. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!