Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyfarkú srácok volt már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyfarkú srácok volt már olyan hogy azért utasítottatok vissza egy lányt mert azt gondoltátok róla szemlátomás alapján hogy szűk a puncija?

Figyelt kérdés
Volt olyan hogy egy kedves, aranyos, kislányosan kinéző, illetve viselkedő lányt megóvtatok attól hogy rendesen szétbasszátok, a kis likát szörnyű kínok árán szétfeszítsétek? Magyarul hogy egy szüléssel felérő fájdalomtól megmentsétek, akkor is ha nagyon kanosaak voltatok.

2022. nov. 3. 21:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
94%

Mondjuk igaz, nagyon szűk puncis csajjal már én is voltam egyszer. Akár mennyire lett nedves, vagy nedvesítettem én... azért az a szűkösség ami nekem is kelletelnen volt. Vagy a csaj még nem volt eléggé ellazulva... De azért ez ritka.


És igen, a (normális mértékben) "tág" is jó egyébként, sokkal lazább vagyis olyan "csúszkálósabb" vagy hogy is mondjam milyen érzés. ;) Ott inkább ez a "sikamlás" érzés ami kimondottan kellemes (főleg ha elég nedves is a csaj). Még ha maga a "szorítás" nem is intenzív.

2022. nov. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Kedves, aranyos, ártatlan kinézető attól lehet tág a puncija vagy épp szeretheti, hogy szétbæsszák
2022. nov. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Volt igen. A nőt szemlátomást izgatta a nagy farok de csak a látványa. Még bedugni sem tudtam olyan szűk volt. Abba is hagytam.
2022. nov. 4. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
16%
A nők szájából messziről látszik, hogy milyen a puncija, alakja, mérete, tipusa, mert hasonlóak egymáshoz.
2022. nov. 4. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem volt, mert általában az előjátékommal mindenkinek sikerül betennem
2022. nov. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én bepróbáltam volna, de azt mondta kizárt.
2022. nov. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem kínlódtam ezen sosem. Amúgy akármilyen szűk, idővel mindig megadta magát es élvezte, pedig nem vagyok kicsi. 30F
2022. nov. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
15 mekkora a méreted?
2022. nov. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!