Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyfarkú srácok volt már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyfarkú srácok volt már olyan hogy azért utasítottatok vissza egy lányt mert azt gondoltátok róla szemlátomás alapján hogy szűk a puncija?

Figyelt kérdés
Volt olyan hogy egy kedves, aranyos, kislányosan kinéző, illetve viselkedő lányt megóvtatok attól hogy rendesen szétbasszátok, a kis likát szörnyű kínok árán szétfeszítsétek? Magyarul hogy egy szüléssel felérő fájdalomtól megmentsétek, akkor is ha nagyon kanosaak voltatok.

2022. nov. 3. 21:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Pont fordítva volt, hogy egy "vagányabb, kurvásabb" típusú csajjal nem tudtam mit kezdeni mert annyira szűk volt.
2022. nov. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Na ez az amit soha nem állapítasz meg ránézésre. Két teljesen egyforma alkatú csaj adja életem legnagyobb, és a legkisebb punciját. A magasságuk, a testsúlyuk a fenekük mindkettőnek ugyanúgy nézett ki. Az egyiket nyaltam élvezett, és alig lehetett behatolni, a másik csak négy ujjal kezdem el ujjazni.
2022. nov. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

2

És melyik volt a jobb?

2022. nov. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát kíváncsi lennék hogyan lehet ránézésre megállapítani kinek milyen szűk a puncija? Mert hogy egy szűkebb farmerben talán ki lehet találni egy pasi farka mekkora :D.. Punci méretet kitalálni még lehúzott bugyinál sem lehet :)


Ahogy olvasom a kérdésed, az inkább valami erotikus fanztáziának tűnik nekem...

2022. nov. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen melyik volt a jobb?
2022. nov. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
A nagy puncis. A szűk egyszerűen élvezhetetlen volt, nekem fájt. Az, hogy ő élvezte, attól még én nem. Csak kétszer szexeltem a szűk puncis lánnyal, előszőr, és utoljára. Azt mondtam, hogy tönkremenne a barátságunk, ha rendszeresen szexelnénk.
2022. nov. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Voltam olyan lánnyal akinek leginkább 1, nagyon felizgulva max 2 ujj fért be és mégis jókat tudtunk dugni a majdnem 3 ujj vastag farkammal. Mondjuk kb minden egyes alkalommal elmondta hogy rohadtul feszítem, de persze élvezte is ezt. Szóval alapvetően nincs ezzel gond, viszont ilyen helyzetben gyors menetekre meg hasonlókra nincs lehetőség, mert minden egyes szex előtt kell hosszú előjáték.
2022. nov. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
6 Mekkora a méreted?
2022. nov. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagy, átlagos. Nem is vastag. Átlagos 4,5 vastag. Semmi extra.
2022. nov. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
A farokméret és a testmagasság, kéz, láb, fül, orr akármi méret között sincs összefüggés úgy kívülről egyetlen nőről sem mondod meg hogy mennyire tudja magát elengedni, mennyire tud tágulni.
2022. nov. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!