Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy csaj több fiúval...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csaj több fiúval ismerkedik és kiválasztja az egyiket és már le is feküdt vele akkor nem érzi gáznak azt hogy a többi fiút nem utasította el és ők még próbálkoznak?

Figyelt kérdés

Nem érzi magát ribinek az ilyen lány?

Mert ha már szexel valakivel akkor az lenne a korrekt hogy a többinek azt mondja hogy nem. Nem pedig csak eltűnik úgy hogy már többször találkozott is velük.


2022. okt. 23. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Az ilyen lány nem érzi magát ribinek, pedig az
2022. okt. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem érzem. Ha már lefeküdtem valakivel, akkor utána nem húzom a többi embernek az agyát, de nem is tűnök el szó nélkül, hanem elmondom nekik,mi a helyzet.
2022. okt. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ha párkapcsolatot keresnék és többen próbálkoznának, elsőnek az írásból deríteném ki hogy egyáltalán hasonlitunk e összeillünk e, szimpatikus e

Aztán ha ezek megvannak szerintem eléggé leszükül a kör

Az ilyenekkel meg alapból nem fogok találkozni mert minek hitegessem

Az ilyen nem normális

És tényleg ribis..

Saját egóját simogatja


Aztán aki a legszimpibb azzal találkoznék

Az meg ha már rögtön szexelnek, hát nem lesz egy hosszutávu kapcsolat.!

2022. okt. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

én többel is szexeltem párhuzamosan :D

N

2022. okt. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen az lenne a korrekt ha közölné utána a többivel bocs nem, nem pedig tartaléknak futtatná őket tovább / egoboostnak használja őket. Itt mindenkit becsap, a többi jelöltet, de az új pasiját is, hogy miközben vele akar járni addig a többi közül is csemegézni akar.

Nem korrekt, de a sajnos az emberek nem mindig korrektek. Pasik közül is bőven van amelyik egyszerre több helyen nyomul, már az után is miután valakivel összejött.

2022. okt. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Az ilyen tetves, gátlástalan, szutykot kéne jól agyba-főbe verni, leborotválni a fejét kopaszra, ráadni egy húgyos krumplis zsákot, majd végig rugdosni a főutcán, hogy a tömeg leköphesse. Ebből tanulna.
2022. okt. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#4

Azért mert lotyó vagy

2022. okt. 24. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!