Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúknak zavaró, ha nagy, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúknak zavaró, ha nagy, és mély egy lány köldöklyuka?

Figyelt kérdés
Úgy èrtem, mondjuk csókoljátok a csaj hasát, és egy nagy, mély köldök ott tátong, vagy mikor lovagol rajtad, akkor ott ugrál elötted feltűnően, ilyesmi.

2022. nov. 3. 16:45
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
42%
Újabb köldök fétises fantaziál.
2022. nov. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
40%
Nem! Engem kifejezetten izgat. Főleg ha foglalkozhatok is vele. De szerintem te nem lány vagy.
2022. nov. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
65%
50 kilósan nekem is nagy volt és mély. Nem túlsúlytól függ.
2022. nov. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar, izgato !
2022. nov. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

"De szerintem te nem lány vagy"

...sosem értettem ezt a Gyakorin?

Ha nem faarccal dugok misszionáriusba, akkor csak perverz ötvenes csávó lehetek...oki.

2022. nov. 3. 18:34
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
Én meg azt nem értem a Gyakorin, hogy mi értelme van hetente feltenni egy kérdést máshogy megfogalmazva, férfiként, magadat nőnek kiadva.?
2022. nov. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Biztos van olyan, akinek ez a felvetésed jogosan szól, bár amúgy azt látom, hogy itt minden létező kèrdés alá feltehetnéd ezt, biztos sok energia ennyit kardozni...de okés. Én nem vagyok nagy gyakoris, és most írok ki ezzel kapcsolatban először kèrdést. Ha ez zavar, szépen odébbgörgetsz :)
2022. nov. 3. 18:58
 18/21 anonim ***** válasza:
27%
Nem értem hogy lehet nagy meg mély egy köldök annyira hogy zavaró legyen.. vagy jó dagadtt lehetsz
2022. nov. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Inkább lyuk legyen, mint a rubintréka féle gusztustalan görcs.
2022. nov. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem (én véleményem) nem szexi egy nőnek nagy köldök. Volt egy nőm akinek nagy és mély volt a köldöke, irritáló látvány volt részemről. Kb liter viz simán bele folyott mikor fürdött vagy strandon voltunk.
2022. nov. 4. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!