Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, milyen ízű és illatú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, milyen ízű és illatú punci az, ami jónak/finomnak számít? Mihez tudnátok hasonlítani az ízeket?

Figyelt kérdés

Az érdekel, hogy milyen típusok vannak és például honnan tudhatom, hogy én melyik típusba tartozom vagy hogy finom-e? Mit szerettek, hogyan írnátok le az ízét, illatát? Az illatban mi izgató, ha tisztaság, tusfürdő illatú?

Egyáltalán mit szerettek benne?

Írjatok le a tapasztalataitokat, melyik és milyen volt eddig a legjobb, kor is jöhet



2022. nov. 1. 19:07
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
71%

Akibe szerelmes vagyok, annak a puncija mindíg finomságos.

Engem az sem zavar, ha pipikél egy jót, és utána parancsszóval jól megaláz, lekever két pofont, a fejemet jól odaszorítja, és kinyalatja magát.

2023. febr. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
őőő ez undorító
2023. febr. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:

42.

Ez undorító ?????

Ez egy nagyon minimális, szinte alap azoknak akik a perverzebb, keményebb, esetleg BDSM-es szexet kedvelik.

Ennél szinte csak keményebb dolgok vannak.

Nem baj, hogy te vanilia vagy, ezt csak úgy mondtam.

2023. febr. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
hugyos puncit nyalogatni? én értem hogy előfordul de.. hát nem gerjedtem be. ezt a vaniliás dolgot nem értem
2023. febr. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:

Nem is kell.

Hidd el, így vagy jó, ahogy vagy.

Vanilia beálítottságú szexuális érdeklődésnek nevezzük azokat, akik "csak" a hagyományos gyöngéd érzelgős szexet kedvelik.

Egy kis hagyományos közösülés, visszafogott normális orális dolog, aztán alvás. Csicsika.

2023. febr. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!