Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, milyen ízű és illatú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, milyen ízű és illatú punci az, ami jónak/finomnak számít? Mihez tudnátok hasonlítani az ízeket?

Figyelt kérdés

Az érdekel, hogy milyen típusok vannak és például honnan tudhatom, hogy én melyik típusba tartozom vagy hogy finom-e? Mit szerettek, hogyan írnátok le az ízét, illatát? Az illatban mi izgató, ha tisztaság, tusfürdő illatú?

Egyáltalán mit szerettek benne?

Írjatok le a tapasztalataitokat, melyik és milyen volt eddig a legjobb, kor is jöhet



2022. nov. 1. 19:07
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
96%
Ízben semmihez sem tudnám hasonlítani, illatban meg azt vettem észre, hogy minél fehérebb valakinek a bőre, annál jobb illata van. De ezt ne vedd úgy, hogy akinek barna az kellemetlen, csak egy egész minimálisan jobb ez előbbi. Meg minél "lucskosabb" annál erősebb az illat is. ;)
2022. nov. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
17%
Pinánál pinább mámorito izek, illatok (betegségek, gombatenyészetek esetén borzaszto büdi, ápolatlanság esetében fu-fujj-fujjjjj!)
2022. nov. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
26%
Ha őszinte lettél volna, hogy erre akarsz rárántani, akkor talán írtam volna, de így...
2022. nov. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
lány vagyok… miért kell azt feltételezni, hogy itt csak kanos pasik vannak? Nem lehetek kiváncsi?
2022. nov. 1. 19:33
 5/45 anonim ***** válasza:
95%

Eddig kilenc nőt nyaltam ki, de olyan hatalmas eltérést nem tapasztaltam köztük ízre. Mert van egy enyhébb íz amit érzek, de 1-2 perc után már annyit sem. Körülírni meg nehéz, hogy mihez hasonlít, mert semmire sem, de nem kellemetlen. A hüvelynél Mondjuk mind a kilenc adott rendesen a személyes higiéniájára. Szóval eddig mondhatni szerencsém volt.

A nunijuk kinézetében volt itt-ott különbség, meg volt akinek csupasz volt, volt akinek nem.

Szaglászni nem szoktam, de azt sem lehet hasonlítani semmihez.

2022. nov. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
98%
Édes
2022. nov. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező.

Elmondom a lényeget.

Annak a férfinek, aki szerelmes lesz beléd, annak a puncid tetszeni fog, és élvezettel fogja kényeztetni, legyen az bármilyen izű, illatú, vagy az, hogy mennyire szőrös, vagy szőrtelen.

Aki nem szerelmes beléd, annak mindenféle baja lesz, az alsó részeddel is.

Vagy ez, vagy az, de valami baja biztos hogy lesz.

Ez így működik drága.

2022. nov. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:

Igen? És ez biztos?

Nem csak attól függ, hogy valaki általánosságban szeret ny..lni és szereti a puncit és ezért pl. egy nőnek, akihez simán vonzódik (de nem szerelmes) szívesen csinálja?

2022. nov. 2. 16:05
 9/45 anonim ***** válasza:
76%

Van igazad kérdező, de a 2 eset között nagy különbség van.

Nem mindegy, hogy szerelemből, vagy legalább szeretetből kényeztetek egy nőt, vagy csak azért, mert már nagyon nőhiányom van.

Megjártam ezt az utat én is. Jelen pillanatban nincs párom, ezért mindenféle netes oldalakon összeszedtem nyalatni akaró nőket.

Egyik sem volt igazán nagy élmény, úgyhogy erről le is mondtam. Azóta is hívogatnak, mert nekik nagyon jó volt, de én nem megyek.

Inkább kivárom, hogy megtaláljam a szerelmet.

7#

2022. nov. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
Hmm.. értem. Köszönöm 7., 9. :)
2022. nov. 2. 17:13
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!