Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, milyen ízű és illatú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, milyen ízű és illatú punci az, ami jónak/finomnak számít? Mihez tudnátok hasonlítani az ízeket?

Figyelt kérdés

Az érdekel, hogy milyen típusok vannak és például honnan tudhatom, hogy én melyik típusba tartozom vagy hogy finom-e? Mit szerettek, hogyan írnátok le az ízét, illatát? Az illatban mi izgató, ha tisztaság, tusfürdő illatú?

Egyáltalán mit szerettek benne?

Írjatok le a tapasztalataitokat, melyik és milyen volt eddig a legjobb, kor is jöhet



2022. nov. 1. 19:07
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs, de férfiként írom, hogyha nem vagyok szerelmes egy nőbe, de külsőre vonzó, simán kinyalom. Mert tetszik a női test szerelem nélkül is. Alapvetően pedig semmi gondom a nyalással, szeretem csinálni ha a nő rendesen ad a személyes higiéniájára. Egyszerűen jó érzés, hogy orgazmusa lesz miattam.
2022. nov. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 A kérdező kommentje:

Akkor mégiscsak lehet érzelmek nélkül csinálni :(

Na erről beszéltem, sejtettem, hogy több olyan is van, aki egyszerűen csak a puncit és nyalást szereti, nem kell hogy szerelmes legyen…

2022. nov. 2. 20:43
 13/45 anonim ***** válasza:
100%

Én sem azt mondtam, hogy nem lehet, mert természetesen lehet, főleg ha vonzó a tulajdonosa, csak érzelmekkel jobb egy kicsit.

Lehetni lehet,nincs ezzel semmi gond.

9#

2022. nov. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
58%

12


De miért gond, ha érzelmek nélkül is megy? Végül is nőnek lesz akkor orgazmusa.

2022. nov. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig egy kicsit fémes ízt éreztem, amikor nyaltam :D
2022. nov. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mivel a fétisem a nyalás, ha tehetem nem hagyom ki. Néha jobban élvezem mintha engem kényeztetnének... :D Nem tudom miért, de nem is érdekel :D


Kihagyni akkor szoktam ha nincs meg a higiéniás feltétel (fürcsi), vagy túl bozontos, vagy egyszerűen a hölgy nem az akinek kinyalnám... nálam ez a "bizalom" jele :D


Szóval ha egészséges, ápolt a punci, akkor nagyon finom illata és íze van általában. És nagyon izgató. A szex elején (előjáték) inkább olyan sűrűbbnek és édeskésnek picit néha sósnak érzem. Ha szex közben cuppanok rá csak úgy, akkor a nedvesség már nem olyan sűrű, de nyilván több. És kicsit már fanyalkásabb ízű, de tök jó. De pl illatra sokkal intenzívebb és izgatóbb...


Valami feromont tuti termel a punci is, amitől olyan kemény lesz a cerka, még a nehéz időkben is. Szoktam is viccelődni akivel együtt vagyok: ha kicsit lankadna a szerszám menet közben, akkor tolja a számhoz a punciját, és máris megvan a természetes, azonnali hatású potencianövelő.


A tisztaság mindenképp fontos. De a tusfürdőt érzem csak, meg a szappan a puncijában, az nem olyan jó. Valahogy a természetes punci állapotát kell középúton megtalálni a higiéniával.


Hát Te csak onnan tudod meg hogy vagy kinyal valaki és őszintén elmondja. Bár ez ugye közvetett. Vagy megkóstolod ha közvetelnül akarod tudni. Más megoldás nincs.


De ha az átlaghoz tartozol, akkor szerintem a fent leírtak. Édeskés, picit sós...


Ja és a dohányzás... Csajok ha tehetitek dobjátok el a cigit örökre. Még a puncin is érződik, meg az ízén. És nem javít...


32/F

2022. nov. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 A kérdező kommentje:
16. Köszi a részletes összefoglalót, élmény volt olvasni 😁
2022. nov. 4. 11:23
 18/45 anonim ***** válasza:
97%

#17:

Szívesen. Szóval hidd el, aki igazán vágyik rád, annak a puncid íze lesz a legcsodálatosabb ízű és legizgatóbb illatú dolog a világon.


Amit Te tehetsz az élmény maximalizálása érdekében, hogy egészséges életet élsz, ápolt maradsz, helyesen táplálkozol, és semmiképp sem dohányzol :D Esetleg még fazonra igazítod (vagy letolod az egészet), de ez inkább már "stílus" kérdése :D

2022. nov. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
66%

Akibe szerelmes vagy sokkal nagyobb odaadással és vággyal csinálod, mint akit csak 1 alakomra szedsz össze az utcán.

Párom engem is nyalt első perctől fogva, de azelején éreztem, hogy csak azért, hogy ő is le legyen szopva. Csinálta csinálta de nem önfeledten, szívből.

Ahogy kezdett kötődni, és egyre jobban szeretni úgy változott meg a nyalása is. Lassabb lett, odafigyelőbb, szeretőbb. Már nem az volt a lényeg, hogy gyorsan túl legyen raja hanem az, hogy tényleg jó legyen nekem is.

Addig ha egy kósza szőr szál ott maradt, már nem nyalt ki. Ha este fürödtem és délután nem zuhanyoztam szex előtt nem nyalt ki. Ahogy szerelmes lett nem zavarta. Már most az sem, hogy 2 hete nem húzom le, vagy kicsit pucibb szagú ott lent. (nem büdös, mert aki tisztességesen ápolja annak 24 óra alatt ne büdösödhet be, főleg úgy hogy én klímás irodába dolgozom, és klímás kocsiba is megyek haza, szóval még meg sem izzad olyan szinten).

2022. nov. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:

18. Akivel most vagyok, ő nagyon gyakran csinálja nekem és úgy vettem észre, hogy élvezi is, de soha nem tudtam eldönteni, hogy ez csak puszta vonzalom és kémia vagy több a részéről mert még az elején vagyunk nagyon. Csak megfigyeltem, hogy nagy hangsúlyt fektet rá meg bármeddig képes ott lenni és ezért is merült fel bennem a kérdés.. csak nem akarok ide azért minden részletet leírni🤣

egyébként egészséges életet elek, nem cigizek meg semmi


19. Érdekes amit írsz, mert én a legelejétől azt tapasztalom hogy nagyon lelkes ebben és nehéz eldönteni hogy ez csak általában ennek a testrésznek szól vagy az enyémnek :D

2022. nov. 4. 18:32
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!