Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha megbeszéltük hogy egyszeri...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megbeszéltük hogy egyszeri alkalom miért ismétlődhetett meg?

Figyelt kérdés
A legjobb fiú barátomnak barátnője van. Ettől függetlenül éreztük hogy köztünk is megvan a kémia. Egyszer kiakadtam és az ágyban végeztük. Utána megbeszéltük hogy ez csak egyszeri alkalom volt. Múlt héten átmentem hozzá tanulni és újra megtörtént a dolog. Azt mondta hogy ezt élvezi velem és folytatni szeretné. Nekem sincs ellenemre a dolog, mert rég voltam már pasival és nekem is jó érzés. A bökkenő csak az, hogy van barátnője akit nem tervez elhagyni. Egyáltalán mi ez? És ha egyszer megbeszéljük hogy 1 alkalom, hogy lehet hogy megint az ágyában kötök ki?

2022. okt. 31. 18:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez barátság extrákkal és azért történik meg, mert vonzódtok egymáshoz és nem bírtok nemet mondani.
2022. okt. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%

Ne haragudj, de akkorát röhögtem....Nem csak a fiúkat vezetik a farkuk, a csajokat is a puncijuk...nálad most ő vette át a parancsnokságot. Én egyetemistaként "jártam így", miközben a volt osztálytársnő Brigivel jártam, aki másik városban tanult, a legjobb barátnőjével, Krisztával "tanultam" együtt. Majdnem kivágtak és apám majdnem megfojtott, de ezt a vizsgaidőszakot soha nem felejtem.


Visszatérve, ember tervez, Isten végez. A fogadalmak meg pont addig tartanak, amíg meg tudjuk tartani azokat.


További sikeres tanulást kívánok! ;-)


F, 44

2022. okt. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szeretője vagy és nem veti el, hogy kap még egy puncit ingyen, hanem kihasználja. Ennyi.
2022. okt. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mindig megbeszéljük hogy utolsó és azon kapom magam hogy teljes erőből kefél
2022. okt. 31. 18:51
 5/13 anonim ***** válasza:
47%
Mert egy ordas nagy rbanc vagy (nyilván ő is, félreértés ne essék). Szép kis ösztönlények vagytok mindketten, ő még egy undorító megcsaló is.
2022. okt. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
29%
#4 és ami a két pont között történik, azt nem te csinálod hanem az ikertestvéred mi? Ez olyan mint a "véletlenül megcsaltalak", egyszercsak ott termett egy pénisz, te meg megbotlottál és pinával telibe ráhuppantál.
2022. okt. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Azért, még ha értelek is, ne mentsd fel magad. Fiatal vagy, de azért az idő veled is pont úgy telik, mint mással. Néha mondjuk én is úgy járok, hogy véletlenül, teljesen véletlenül megiszok egy üveg bort és a második üvegnél jövök rá, hogy megittam az elsőt, és ilyenkor a legjobb barátomat szidom, hogy minek hozta (jót röhögünk), de "véletlenül" senkit nem kefélnek meg.


a kettes

2022. okt. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Élvezed amikor együtt vagytok?
2022. okt. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyílván működik köztetek a kémia, ennek ennyire egyszerű oka van. A fiú viszont jobb lesz ha választ, egyrészt a barátnőjét átbszni se a legetikusabb, meg téged szexbabának használni sem!
2022. okt. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ellenség ilyen "barát" mellett.
2022. okt. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!