Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen pózban szoktátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen pózban szoktátok csinálni az anált kutyapózon kívül?

Figyelt kérdés

Fiúk és lányok válasza is jöhet kinek milyen póz jön még be és miért?

Szoktuk csinálni és kipróbálnám más pózokban is. Persze magamtól is van ötletem de hátha olvasnék itt is jókat. Előre is köszi 😉

34L



2022. okt. 29. 21:42
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Végig a magam nevében beszéltem és még mindig a nő vagyok bármilyen hihetetlen 🤣
2022. okt. 30. 07:13
 22/28 A kérdező kommentje:

Ja ott az E/3 hogy a nyakában... értem.

Hát az ő nyakában az én lábam.

Ő mint férfi én mint nő 😎

2022. okt. 30. 07:32
 23/28 anonim ***** válasza:
Nekem vastag a farkam análhoz, próbáltuk, de a csaj hangoskodása inkább a kellemetlenség miatt volt :/
2022. okt. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

6-os vagyok. Kicsit én is komolyan vettem, hogy tanácsot kérsz. De valamelyik válaszodból kiderült, hogy nem kezdő vagy a 34 ellenére. Több mondhatnám sok pózt kipróbáltál-köztük az énáltalam ajánlottakat is-már.

Innentől nem értem mit szeretnél még. Tótágast? Vagy tiltakozásod ellenére sok privátot... Fantázia kérdése...mosógép??? Még "ráz" is! :)

2022. okt. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

A #16-os vagyok.


Mivel ezt is kérdezted:


- Az abszolút, top kedvencem a békaügetésben lovagló. Ebben a szögben hajlik valahogy úgy, hogy a legerősebb inger ér belül, és a legintenzívebb orgazmust okozza ezáltal. De mivel a női félnek fárasztóbb így lovagolni, ezért csak ritkán kérem.

[link]


- Második helyen az ágy szélén térdelő (vagy pedig az ágyon, falhoz támaszkodva, ebben az esetben mindkét fél térdel) póz, itt is nagyon erős ingerrel hajlik a pénisz behatoláskor, és lehet kézzel közben a mellek markolászásával, a punci simogatásaval foglalkozni is, plusz egyszerre látni a popsit is közben. Sőt, a kedvencem ilyenkor, hogy az ujjakkal lehet tapogatni előről odanyúlva a popsilyuk környékét a behatolás alatt, és fokozni a tudatban átélt izgalmat, nem csak vizuálisan, hanem tapintással is átélve az élményt, hogy mi történik épp.

Két napja ezzel éltem át egy olyan intenzív orgazmust, hogy még utána is remegtem.

[link]


- Harmadik helyen a lovagló és a kutyapóz van, mindkettő a kényelem és egyben a jó vizuális élmény ötvözött indoka miatt (előbbinél a mellek és a punci szemből, utóbbinál a kerek popsi hátul, és egyben a látható behatolás). Ezek a leggyakoribbak az együttlétek többségében.


- Negyedik helyen az ágy szélén guggolás van számomra, vizuális ingerben és az érzést tekintve egyaránt intenzív hatású, nagyon erős orgazmusokkal, viszont fárasztó.

L


Amiket nem kedvelek:


- Fordított lovagló. Nem érzek belőle semmit. Úgyhogy nincs is.


- Ölbe ülve. Gyakorlatilag ugyanaz, mint a fordítva lovagló.


- Békaügetésben kutya. Filmekben jól néz ki, mert így kamerán látni mindent, de a valóságban aránytalanul kimerítő. Szintén nem csinálom.


- Hason fekve. Nagyon jó a látvány ilyenkor letekintve, de nem elég erős az inger, és nem elég kielégítő az orgazmus se így. Ezért ritkán van csak.

2022. okt. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Elnézést ha félrevezetően fogalmaztam. Nem írtam hogy kezdő vagyok és ötletet kértem nem tanácsot.

A kérdésben egy pózt írtam ami nyilván a leggyakoribb. A leírásban szerepelt hogy vannak ötleteim magamtól is.

Azt kérdeztem hogy ki miben szokta és ezt MIÉRT szereti. Mi az extra élvezet benne. Erre keveseknek sikerült válaszolni. Mégse kötekszem. Örülök minden értelmes válasznak mert szeretjük az új dolgokat kipróbálni és mivel 18 éve vagyunk együtt a tótágast is kipróbálnám vele ha valaki megírja az hogyan élvezetesebb mint fárasztó.😁

2022. okt. 30. 15:26
 27/28 anonim ***** válasza:

#25


Amiket nem kedvelek +1


A misszionárius felhúzott lábakkal pedig nagyon jó látványt ad (ingerben nem erős), de páromnak túl mély, azért nem szokott lenni.

2022. okt. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Mi pl csak oldalt fekve szoktuk csinálni így. Más pózban fájt, így tudom a legjobban elengedni magam. 31/N
2022. okt. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!