Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális ha a barátnőmnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha a barátnőmnek szexelés közben jött meg?

Figyelt kérdés

Ugy nem lehet ettől baja?


Amúgy én még sosem láttam vérző puncit, eléggé ijesztő volt, nagyon vérzett neki. Mikor elkeztük nem vérzett, misszionárus végén vettem észre, de nagyon véres lett a farkam, meg a lepedő is. Nem gondoltam volna hogy ennyire vérzik ilyenkor.

Nem irigylem a lányokat nem lehet valami jó:(


2022. okt. 29. 08:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

9: a hasznossághoz két dolgot:


Ha felteszik a kérdést, hogy bejönnek e a molett csajok, és NEM-et válaszolok, akkor mindig 0-ra pontoznak. Pedig 100%-ban hasznos válasz volt, mégis besértődnek azok, akik ízlésen vitatkoznak.


Másrészt, ilyen hülye kérdésre 100%-ban hasznos volt a 6-os hülye válasza.

2022. okt. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

#11 ez az egész az oktatási rendszer teljes kudarca :D


Azt nem értem hogy aki ilyen szinten vegetál, ezzel a tudással az hogy képes egy regisztrációt megcsinálni.


Valamit mennyire rémisztő hogy ilyen lények közt jövünk megyünk a mindennapokban. :D

2022. okt. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
12: nem az a rémísztő, hogy köztünk vannak, hanem az, hogy szavaznak, sőt, újabban az ilyen típus a vélemény vezér, első sorban a FB-on
2022. okt. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
#13 ..és gyerekeik is lesznek..
2022. okt. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!